Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Aralık 2021

OGS Ne Kadar

OGS Kaç Lira OGS Ne Kadara Alınır , OGS Maliyeti

Kısaca OGS olarak ifade edilen Otomatik Geçiş Sistemi, araç içine yerleştirilen elektronik etiket sayesinde köprü ve otoyol gişelerinden ‘duraksamadan’ hızlı ve ucuz geçiş imkanı sağlıyor.

OGS’ye üye olmak için Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Denizbank ve Garanti Bankası’nın yetkili şubelerine ya da internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunmak gerekir.

OGS cihazları bankalar tarafından belirlenen, 40-60 TL bedel karşılığında satılıyor. Cihazların garanti süreleri yine bankalar tarafından belirleniyor. Garanti süresinin sonunda yeniden OGS cihazı almak gerekiyor. Ziraat Bankası ve Garanti Bankası OGS elektronik etiketleri 3 yıl; İş Bankası 4 yıl; Vakıfbank ve Denizbank ise 5 yıl garanti kapsamında bulunuyor.

OGS geçişlerinde indirim oluyor mu? OGS geçişleri, KGS’ye göre daha ucuz. Örneğin İstanbul Boğaz Köprüsünden geçen bir otomobilde OGS kartı var ise geçişini 4 lira 25 kuruş yerine; 3 lira 40 kuruşa yapıyor.

OGS Fiyatı 2012 2013 , OGS Ne Kadar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ergin füze dedi ki:

    erginim ne diyosun ya, hangi dil bu?

  2. ergin ucak dedi ki:

    ben karyım olmadanam nekadar olur ve nasıl öderim ogs gişelerden gectim.ces

  3. yavuz dedi ki:

    HGS geçiş sistemi için bir sürü bilgi isteniyor arkadaş devlet ihalesine mi gireceğiz kredi mi istiyoruz heryerde dolumu yapılabilecek karta bu kadar bilgi biraz tuhaf ayrıca aracı sattığımda yapışmış olan şeyi alacakmıyım arabayla verirsem bilgiler bana ait yurtdışından gelen ne yapacak çok tutarsızlık var ne olacak bilmiyorum

Yorum Yaz