Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2018

Yaz Mevsimi İle İlgili Kompozisyon

Yaz Mevsimi İle İlgili Kompozisyon hakkında bilgi kısaca.

Yaz mevsimi başta öğrenciler olmak üzere çoğu insan için tatil anlamına geliyor. Herkes aylardır yazın gelmesini bekliyor. İşe, okula soğuk günlerin bir an önce geçmesini dileyerek giden insanlar sonunda istediğine kavuşmak üzere. Bahar yağmurlarının yağdığı şu günler doğayı iyiden iyiye canlandırıyor. Hava ısındıkça yazın yaklaştığını hissedebiliyoruz.

Okullar yazın tatil olduğu için öğrenciler 3 ay sürecek uzun bir tatile girerler. Akrabalar, arkadaşlar ile bol bol vakit geçirme fırsatı yakalayan öğrenciler bu süre içerisinde kendilerini geliştirmeye de önem vermelidir. Farklı aktivitelere katılmak veya deniz kenarında dinlenirken bunu bir fırsata çevirip kitap okumak kişisel gelişiminize fayda sağlayacaktır. Tarihi yerleri gezmek, doğa kamplarına gitmek sizin için değişik ve güzel bir aktivite olabilir. Havalar ısınacağı için seyahat etmek yazın daha kolaydır. Sıcak havanın sunduğu gezme ve dinlenme avantajı ile tatil birleşince insanlar daha bir keyifli olur. Tatil yapmak için maddi durumu olmayan öğrenciler de bu süre içerisinde bir işte çalışarak para biriktirebilir ve bir sonraki okul döneminde rahat edebilir. Yani yaz tatili herkesin, özellikle öğrencilerin asla bitmesini istemediği bir dönemdir. Fakat elbette her güzel şeyin bir sonu  vardır ve 3 aylık süre geçtikten sonra herkes okuluna geri döner ve derslerine konsantre olmaya başlar.

yaz-mevsimi-resimleri

Yaz Mevsimi İle İlgili Yazı Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Didem dedi ki:

  Cok güzel beğendim. Ben yaz mevsimini çok seviyorum yaz hemen gelsin. şortları giyelim.

 2. yavheeee dedi ki:

  Bu kompozisyon sayesinde sınavdan 98 aldım

 3. seda dedi ki:

  yazarlık seçmelisinde bir mevsim olsaysı ne olurdu neden? ben yaz yaptım çarşamba okucam yazdım ve harika olmuş sayanizde

 4. vallahamı dedi ki:

  bu kompozisyon sayesinde 100 aldım sınavdan teşekkür ederim TÜRKİYEMM türkçemizz

Yorum Yaz

e okul