SBS Giriş Belgesi 2013

8 Haziran 2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılacak olan SBS (Seviye Belirleme Sınavı) giriş yerleri açıklanmış durumda. Sınava girecek olan öğrenciler için 2014 TEOG giriş belgesi nasıl alınacak, SBS Giriş Belgesi 2013 ne zaman açıklanacak bu konuda bilgiler verelim.

Milli Eğitim bakanlığı MEB resmi takvimine göre SBS giriş yerleri dolayısıyla SBS giriş belgeleri 27 Mayıs 2013 tarihinde yani bugün yayınlanacaktı. Nitekim öyle oldu. SBS’ye girecek olan öğrenciler bugünden itibaren SBS giriş belgelerini okul idarelerinden alabilirler.

sbs

SBS Giriş Belgesini Nereden Alacağım

Fotoğraflı ve renkli bir şekilde çıktısı alınmış olan SBS giriş belgenizi okul idaresinden alacaksınız. Okul idaresi sınav giriş belgenizi hazırlayarak imzalayıp mühürleyip sizlere verecektir. Sınava giriş yeriniz o belge üzerinde yazmaktadır. Giriş belgenizi kaybetmeniz durumunda okuldan tekrar çıkarttırma imkanınız var ama, sizler yine de kaybetmemeye ve yıpranmamasına özen gösterin.

SBS Giriş Belgesi Nasıl Alınır 2013

Giriş belgesini kimi okullar bu 1 hafta kimi okullar da sınavdan 2 hafta önce öğrenciye teslim edebilir. Bu, okulun kendi inisiyatifinde olan bir durum. Öğrencinin kaybetmemesi için genelde okul idaresi genelde sınava birkaç gün kala verilir.

2014 TEOG Giriş Belgesi İle İlgili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

9 Yorum Var. Siz de Hemen Yorumunuzu Yazabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.