Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Aralık 2021

SBS Giriş Belgesi 2013

8 Haziran 2013 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılacak olan SBS (Seviye Belirleme Sınavı) giriş yerleri açıklanmış durumda. Sınava girecek olan öğrenciler için 2014 LGS giriş belgesi nasıl alınacak, SBS Giriş Belgesi 2013 ne zaman açıklanacak bu konuda bilgiler verelim.

Milli Eğitim bakanlığı MEB resmi takvimine göre SBS giriş yerleri dolayısıyla SBS giriş belgeleri 27 Mayıs 2013 tarihinde yani bugün yayınlanacaktı. Nitekim öyle oldu. SBS’ye girecek olan öğrenciler bugünden itibaren SBS giriş belgelerini okul idarelerinden alabilirler.

sbs

SBS Giriş Belgesini Nereden Alacağım

Fotoğraflı ve renkli bir şekilde çıktısı alınmış olan SBS giriş belgenizi okul idaresinden alacaksınız. Okul idaresi sınav giriş belgenizi hazırlayarak imzalayıp mühürleyip sizlere verecektir. Sınava giriş yeriniz o belge üzerinde yazmaktadır. Giriş belgenizi kaybetmeniz durumunda okuldan tekrar çıkarttırma imkanınız var ama, sizler yine de kaybetmemeye ve yıpranmamasına özen gösterin.

SBS Giriş Belgesi Nasıl Alınır 2013

Giriş belgesini kimi okullar bu 1 hafta kimi okullar da sınavdan 2 hafta önce öğrenciye teslim edebilir. Bu, okulun kendi inisiyatifinde olan bir durum. Öğrencinin kaybetmemesi için genelde okul idaresi genelde sınava birkaç gün kala verilir.

2014 LGS Giriş Belgesi İle İlgili Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. abdullah savaş dedi ki:

  2014cevabına nerden bakabilirim

 2. lovely dedi ki:

  Çocuklarımızın sınav stresi yetmiyormuş gibi bir de SBS giriş belgesi sorunu çıktı. Tarihler daha dikkate alınmalı. 27 Mayıs denilmişti ses seda yok. Biri çıkıp gecikme ile ilgili açıklama da yapmıyor. Çocuklarımızın psikolojisiylen böyle oynanmamalı.MEB işini düzgün yapmalı.

 3. Serkan dedi ki:

  Kardeşim yayınlandı diye haber yapıyorsunuz araştırıp etmeden velileri başımıza dolduruyorsunuz bir zahmet açın bakın yayınlanmış diye sadece sorumlu yayıncılık sadece biraz sorumluluk sallamakla olmuyor bu işler

 4. angel dedi ki:

  hangi siteden bakabiliriz hangi okulda gireceğimize????? meraktan öldüm ya :/

 5. yaser dedi ki:

  sbs yi hangi okulda olacağımızı internette hangi siteden bakabiliriz ?

 6. Okulun en güzel kızı Ceyda dedi ki:

  Peki yarın okulda söylesek verirler mi sbs giriş belgesini hemen

  1. yaşar dedi ki:

   gençlik daha açıklanmadı ama açıklanınca http://oges.meb.gov.tr/ burdan öğrenebilirsiniz.

   1. jeofizik mühendisi dedi ki:

    e okul a girin…sınav bilgilerini tıklayın göreceksiniz..

Yorum Yaz