Yarın Yorgun Kimselerin Değil Rahatlarına Kıyabilenlerindir Kompozisyon

Bu sayfamızda yarın, yorgun insanların değil rahatlarına kıyabilenlerindir sözünün anlamı hakkında bilgi vererek bu konudaki kompozisyon örneğimize yer vermeye çalışacağız.

İnsanlar hayatları boyunca bir şeylere ulaşmak ve daha güzel yarınlara kavuşmak için hayaller kurmaktadır. Yaşamda hemen her insanın ulamak istediği bir hayali, gerçekleşmsini istediği bir dileği mevcuttur.

Her insan güzel günlere sahip olmak ister fakat bu güzel günler hiçbir insana altın tepsi içerisinde sunulmaz. Bir insanın güzel bir yaşama kavuşabilmesi için yapması gereken en önemli şey çok çalışmak ve emek vermektir. Bir insan sürekli rahatını düşünüp, çalışmaz ve emek vermezse o güzel günlerin gelmesi de mümkün olmayacaktır. Bu sebeple insan hedefine ulaşmak için çok çalışmalı ve çeşitli zorluklara katlanmalıdır.

Emeğin olmadığı yerde yemek de yoktur, sözü bu konuda söylenmiş en güzel sözdür. Zorluklara göğüs gerenler, emek vererek çok çalışanlar eninde sonunda istedikleri hayata ve güzel yarınlara kavuşacaklardır.

Yarın Yorgun Kimselerin Değil Rahatlarına Kıyabilenlerindir Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

11 yorum

  1. çok kısa yazanlara teşekkür ediyorum sayenizde ödevimi tamamladım, artı alacağım beğendim bu yazıyı. bu arada okulun en çalışkan ve güzel öğrencisiyim, kıskananlar çatlasın.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.