Twitter Kullanıcı Adımı Unuttum

Twitter Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Bulabilirim ?

Anlık bir sosyal paylaşım sitesi olan twitter az bir süre içinde en fazla kullanılmakta olan sosyal medya araçlarından biri haline gelmiştir. E-mail adresi ile kayıt olunan bu sitede bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekir. Kullanıcı kişiler burada birbirlerinin yazdıklarını kullanıcı adlarıyla birlikte görür. Sonuç olarak hem tweet atarken hem de twitter’ın kendine giriş yaparken kullanıcı adınız önemlidir. Bu kullanıcı adı unutulduğunda ise yapılacaklar şöyledir:

twitter kullanıcı adımı unuttum

Öncelikle hesabınıza kullanıcı adınız yerine e-mail adresinizi yazarak da girebilirsiniz. Bunu da hatırlamıyorsanız şifre istek formuna tıklamalı, kullandığınızı düşünmekte olduğunuz kullanıcı adını ve e-mail adresini göndererek istekte bulunmalısınız.

Kayıt olduğunuz vakit hesap ayarları sekmesine girerek cep telefonu numaranızı yazabilirsiniz. Bu yararlı bir şeydir çünkü böyle bir kullanıcı adı ve e-posta adresi unutulması durumunda cep telefonunuza şifrenizi göndertebilirsiniz ve sıkıntı çekmemiş olursunuz.

Twitter Kullanıcı Adı Bulma Nasıl Bulunur Konusunda Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

24 yorum

  1. yaa ben twittera kaydol dedim ama msn yerine tel no yazdım şifre belirleyip girdim ama sadece ben ad soyad bölümüne ismimi yazdım benden kullanıcı adı istemedi tele kod geldi girdim sonra daha giremiyorum bana açil bi yardım edermisiniz

  2. arkadaslar bir hafta once twiterimi dondurdum dun yeniden scmaya calustim hata verdi sifremi unuttum dedim e postama sifr sifirlama mesaji gonderildi diyo ama hangi epostayla kayitoldugumu unuttum butun e posta adreslerime baktim ama hic birinde mesaj yok ne yapicam sadece bi eposta adresine bakamadim sifresini bilmiyorum unuttum lutfen yardim edin

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.