Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Tütün Eksperliği Taban Puanları Başarı Sıralaması 2018 2019 - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Eylül 2022

Tütün Eksperliği Taban Puanları Başarı Sıralaması 2018 2019

2019 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Tütün Eksperliği başarı sıralaması ile bu bölümü seçecek üniversite adayları için Tütün Eksperliği Taban Puanları ile Tütün Eksperliği 2018 YKS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını sayfamıza ilave ettik.  Bu puanlar 2018 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2019 YKS ve TYT’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar .

2018 2019 Tütün Eksperliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması :

Üniversite Adı Yıl Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. En Küçük Puan
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ 2018 Tütün Eksperliği Yüksekokulu Tütün Eksperliği Yüksekokulu SAY 35 227.43144

Tütün Eksperliği Bölümü Taban Puanları 2018 2019, Tütün Eksperliği Başarı Sırası sıralaması 2018 2019, Tütün Eksperliği Bölümü Olan Üniversiteler, Tütün Eksperliği Puanı 2018, Tütün Eksperliği Puan Türü, Tütün Eksperliği Hangi Üniversitelerde Var, Tütün Eksperliği Kontenjanları 2018 2019 1. Öğretim 2. İkinci Öğretim

Tütün Eksperliği Bölümünü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

 • Tütün Eksperliği Bölümü Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Issiz eksper dedi ki:

  Sonunun issiz olacagini bile bile 4 yil emek zaman para verilip okunacak bir bolum degil.

 2. ali dedi ki:

  arkadaşlar 4 yılınızı heba edipte okumaya değmez. kesinlikle devlette alımı olmuyor. tütün yetistiren kaç il varki Türkiyede. oralarda da bu bölüm mezununu ihtiyaç duyulmuyor zaten. gereksiz yere okudum. asgari ücretle bir yerde calışıyorum. 2 yıllık sağlık bölümünü okumanız bu bölümden 10 kat daha iyidir.

 3. Orhan dedi ki:

  Arkadaşlar numaram 05415396769 arayın.. TÜTÜN işiyle uğraşıyorum..bana kıyılmış ADIYAMAN tütününün içimini
  Düzeltebilecek Arkadaşlara emeklerinin fazlası verilecektir

 4. ferhat dedi ki:

  2015 mezunuyum garsonluk yapıyorum aptal olmayın gitmeyin sakın hayatımınızın hatasını yaparsınız

  1. Orhan dedi ki:

   05415396769 numaram arayabilirmisin. TÜTÜN işiyle uğraşıyorum bilgilerinden faydalanmak isterim.. Hakkını fazlasıyla alırsın..

 5. Bayaneksper dedi ki:

  Ben bayan bir tütün eksperiyim. Bayan olarak bu bölümü okuma diye beni drfalarca uyarmalarına rağmen direttim. Meslek güzel. Masa başı çok sıkıcı bi ortamda çalışmazsınız. Sürekli tarla arazi gezisi yaparsınız. Tabi iş bulabilirseniz. Özel sektörde dayın,amcan yoksa hiç yazma. Ne kadar mesleği istediğin azmin de hiç önemli değil. Sadece torpilden başka bi açıklaması yok bu mesleğin. Devlet alımı hiç yok. 4 sene okuyup sadece mühendis ünvanım olsun çalışmasamda olur dersen yaz.

 6. Anti tobacconist dedi ki:

  İlk yorumu yapan arkadaş bu işi yapıyor mu bilmiyorum ama bu işi yapan hiç kimsede aile hayatı olmaz çocuklarınızı yada eşinizi ayda bir görürseniz çok şanslısınız ayrıca bütün özel sektörde olduğu gibi iş hayatınız birinin iki dudağı arasında devlete alım kesinlikle yok mesleğinizi her sorana yarım saat açıklamasını yapmak zorunda kalırsınız özelde de iş sahası git gide daralıyor. Tekel dönemindeki ihtiyaç sebebiyle kurulmuş bir bölüm ama her nedense Tekel den sonra kimse kapatmayı akıl edememiş.Bütün bunları göze alırım diyorsanız buyrun yazın. İlk sene işe girdiğinize çok sevinir yaşantınızın geri kalanında böyle bir kapana nasıl girdim diye kaderinize küfür eder durursunuz.

 7. tobacconist dedi ki:

  Arkadaşlar gönül rahatlığıyla yazabilirsiniz. Son iki yildir işe yerleştirmede türkiye 2. Si olmus bir okuldan bahsediyoruz. Tek sorunu devlet kadrosu olmayisidir. Ancak ozel sektorde calisan bir tutun teknolojisi muhendisi olarak bu durumdan memnunum. İnsanlar cahillikleri sebebiyle bolumu tanimadan konusuyorlar bu konusulanlara aldiris etmeyin. Su anda turkiyedeki bir cok meslek dalindan cok daha iyi bir bolumlu karsi karsiyasiniz

 8. mehmet dedi ki:

  alper arkadaşım doğru söylemişsin 2yıllık teknik bölüm yazmak daha akıllıca cünkü onlarda kpss ile alım var ama bu bölümde yok belki hiç olmayacak boşbölüm harcanan emeğe yazık

 9. alper dedi ki:

  işssiz kalmak istyorsanız girin bu bölüme ne kpss de alım var nede özel sektörde iş var sadce tekel vardı oda özelleşti zaten konrtol altında ..2 yıllık teknik bölümlertin okunması mesela makine elektrk ..vs daha akıllıca

  1. Basri dedi ki:

   Haklısınız. Bu bölümünün özeldede devlettede en ufak bir iş imkanı yok. Üzücü ama malesef gerçek bu.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781