Town Hall İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Town Hall İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Örnek Cümleler:

 1. The town hall is the central hub of all local government activities. (Belediye binası, tüm yerel hükümet faaliyetlerinin merkezi noktasıdır.)
 2. We’re having a town hall meeting to discuss the proposed changes to the zoning laws. (Zonlama yasalarında önerilen değişiklikleri tartışmak için bir toplum merkezi toplantısı yapacağız.)
 3. The town hall was built in the 1920s and has since been restored to its former glory. (Belediye binası 1920’lerde inşa edildi ve o zamandan beri eski ihtişamına geri getirildi.)
 4. I went to the town hall to get a permit for my new business. (Yeni işim için izin almak için belediye binasına gittim.)
 5. The town hall is located right in the center of town, next to the park. (Belediye binası, parkın yanında şehir merkezinin tam ortasında yer almaktadır.)
 6. The town hall is closed on weekends and public holidays. (Belediye binası hafta sonları ve resmi tatillerde kapalıdır.)
 7. We’re having a town hall rally to protest against the proposed budget cuts. (Önerilen bütçe kesintilerine karşı protesto etmek için bir toplum merkezi mitingi yapıyoruz.)
 8. The town hall has a large auditorium that can seat up to 500 people. (Belediye binasında, 500 kişiye kadar oturma kapasitesine sahip büyük bir konferans salonu bulunmaktadır.)
 9. The mayor will be speaking at the town hall meeting tonight. (Belediye başkanı bu akşam toplum merkezi toplantısında konuşma yapacak.)
 10. The town hall is where you go to register to vote in local elections. (Yerel seçimlerde oy kullanmak için kayıt yaptırmak için belediye binasına gidersiniz.)
 11. The town hall is a popular venue for weddings and other special events. (Belediye binası düğün ve diğer özel etkinlikler için popüler bir mekandır.)
 12. The town hall is undergoing renovations to improve its accessibility. (Belediye binası, erişilebilirliğini iyileştirmek için yenileme çalışmalarına tabi tutulmaktadır.)
 13. The town hall has a beautiful clock tower that can be seen from all over the town. (Belediye binasında, şehrin her yerinden görülebilen güzel bir saat kulesi bulunmaktadır.)
 14. The town hall is responsible for issuing business licenses and permits. (Belediye binası, iş lisansları ve izinleri vermekten sorumludur.)
 15. The town hall is a historic building that has been preserved for future generations. (Belediye binası, gelecek nesiller için korunmuş tarihi bir yapıdır.)
 16. The town hall is equipped with state

-of-the-art audio and visual equipment for presentations and meetings. (Belediye binası, sunumlar ve toplantılar için son teknoloji ses ve görüntü ekipmanlarıyla donatılmıştır.)
17. The town hall offers a variety of services to its residents, including waste disposal and recycling programs. (Belediye binası, atık bertarafı ve geri dönüşüm programları gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.)

 1. The town hall is where you can pay your property taxes and other fees. (Mülk vergilerinizi ve diğer ücretleri ödeyebileceğiniz yer belediye binasıdır.)
 2. The town hall has a bulletin board where you can find information about community events and activities. (Toplum etkinlikleri ve faaliyetleri hakkında bilgi bulabileceğiniz bir ilan panosu belediye binasında bulunmaktadır.)
 3. The town hall serves as a symbol of community pride and civic engagement. (Belediye binası, toplum gururu ve vatandaşlık katılımı sembolü olarak hizmet vermektedir.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.