Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Kasım 2021

Süper Loto 29 Kasım Sonuçları Tıkla Öğren

Süper loto 29 kasım süper loto sonuçları Milli Piyango İdaresi ile eş zamanlı olarak bu sayfada. Süper loto sonuçları bu akşam çekilecektir. Süper loto sonuçları derszamani.net’te

Süper loto 29 kasım süper loto sonuçları beklenmektedir. Süper loto sonuçları bu akşam çekilecektir. Süper loto sonuçları DERSZAMANİ.NET’TE olacaktır.

29 kasım Süper loto çekilişi heyecanla bekleniyor. Süper loto sonuçları internet ortamında ilk önce Milli Piyango İdaresi resmi internet sitesi olan www.millipiyango.gov.tr adresinden belli olmaktadır. Daha sonra eş zamanlı olarak haber3.com ‘dan ulaşabileceksiniz.

Süper loto sonuçları belli olduktan sonra BU SAYFADA süper loto sonuçlarına göre kaç kişinin rakamları bildiği ve süper loto sonuçları na göre’de gelir dağılımı sunmaktadır.

Süper Loto Sonuçları Öğrenmek İçin Tıklayın

süper loto sonuçları

ÖNCEKİ HAFTAKİ ON NUMARA SONUÇLARINA GÖRE

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto çekilişinde 6 bilen bir kişi, 21 milyon 763 bin 311 lira 50 kuruş ikramiye kazandı.

Milli Piyango İdaresi’nden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 433 kişi 5 bin 72 lira 50’şer kuruş, 4 bilen 27 bin 853 kişi 85 lira 10’ar kuruş, 3 bilen 567 bin 803 kişi 7 lira 15’er kuruş ikramiye alacak.

6 bilen talihlinin kuponunu Kayseri’nin Kocasinan ilçesinden yatırdığı belirtildi. Bu haftaki çekilişte, toplam 30 milyon 389 bin 785 lira 80 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan Türkiye’nin tanıtımı, Çocuk Esirgeme Kurumu, Olimpiyat Oyunları, Savunma Sanayi ile Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu’na 9 milyon 410 bin 699 lira 37 kuruş, KDV olarak 6 milyon 238 bin 784 lira 90 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak 3 milyon 485 bin 444 lira 21 kuruş aktarıldı.

SÜPER LOTO HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Süper Loto 6/54 çekilişleri 25 Ekim 2007 tarihinden itibaren TRT 1 kanalından her Perşembe canlı olarak gerçekleştiriliyor olup, büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir. (MPİ)

GEÇEN HAFTANIN TALİHLİSİ ORTADA YOK
SÜPER Loto’da 21 milyon 763 bin liralık büyük ikramiyeli kazanan talihli, çekilişin üzerinden 4 gün geçmesine karşın hala ortaya çıkmadı. Talihlinin kuponu oynadığı Kayseri’deki merkez Kocasinan İlçesi’ndeki 28 numaralı Milli Piyango bayi Naci Emel, ‘Çıldırtan bayi’ yazılı 2 pankart yazdırdı. Bayiye her gün, “İkramiye şu kiyile çıktı” diye çok sayıda ihbar gelmeye başladı.

Süper Loto’nun Perşembe günü yapılan çekilişinde 21 milyon 763 bin 311 TL tutarındaki devirli büyük ikramiyesi, Kocasinan ilçesi Mevlana Mahallesi 1’inci Cadde’deki Volkan Milli Piyango Bayii’nde oynayan bir talihliye çıktı. Ancak, talihliden henüz ses çıkmadı. Emekli işçi olduğunu ve eline ayda 851 TL geçtiğini belirten Kocasinan 28 numaralı bayii Naci Emel, “Kimsenin parasında pulunda gözüm yok. Ama, herkes gibi ben de merak ediyorum. Bir hafta içinde önce 1 milyon 90 bin 126 TL’lik Sayısal Loto’nun büyük ikramiyesini, sonra da Süper Loto çekilişinde 21 milyon 763 bin 311 TL’lik ikramiyesine ilişkin kupon burada oynandı. Yani, gerçekten şans dağıtan bir bayiyim. 4 günden bu yana sürekli öğretmen, güvenlikçi veya emekli ögretmenin oğlu kazandı diye ihbar geliyor” dedi.

Kendisinin de her hafta Süper Loto, Sayısal Loto ve Şans Topu ve 10 numara’dan birer kupon doldurup, oynadığını belirten Naci Emel, işyerinin iki yanına astığı ‘Çıldırtan Bayi’ pankartını göstererek, “Parasını henüz ödemedim ama 150 bin TL gibi bir ödeme yapacağım pankartımı gururla astım. Şanslı her iki talihliden de bir beklentim yok. Böyle bir ikramiyenin bayimden çıkması, beni mutlu eder” diye konuştu.

Müşterilerinin yüzde 20’sinin de kadınlar olduğunu belirten Nacı Emel, “İnşallah talihli, bu parayı güzel işlerde kullanır” dedi.

Süper Loto’da büyük ikramiyenin çıktığı bayinin önüne asılan pankartta ‘Çıldırtan bayi. İstanbul’un Nimet ablası varsa, Kayseri’nin Naci abisi var. 22.11.2012 Süper Loto-21.763.311 TL , 10.11.2012 Sayısal Loto 1.090.126 TL’ yazılı olduğu görüldü.

Kaynak : http://www.haber3.com/super-loto-29-kasim-super-loto-sonuclari-beklenmektedir-1640556h.htm#ixzz2DdqcxmDf

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz