Sports TV Frekansı

Sports TV Uydu Frekansı Türksat, Sports TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Sportsnet Group bünyesinde kurulan sports TV, 1 Temmuz 2010’da yayın hayatına başlamıştır. Sportsnet Group, ortak olduğu Doğan Grubu’na ait  D Spor ile yollarını ayırmasının ardından kanalın tüm haklarını satın almıştır. 1 Temmuz 2010 tarihinde kanalın adı ve logosu değiştirilmiştir. Kanal bu tarihten itibaren D-Smart bünyesinde Sportstv adı ile yayın yapmaya başlamıştır.

30 Temmuz 2011’de D-Smart ile yollarını ayırarak TÜRKSAT 2A üzerinden şifresiz olarak yayın yapmaya başlamıştır. Ayrıca kanal Digitürk, Teledünya ve Tivibu üzerinden de seyredilebilir. Spotstv şifresiz yayına başlamasının ardından Digitürk üzerinden yüksek çözünürlüklü yayın yapmaya başlamıştır.

Kanal,” Sporun Kanalı” sloganıyla yayın yapmaktadır.

Spor Toto Basketbol Erkekler Türkiye Kupası,  Spor Toto Basketbol Kadınlar Türkiye Kupası,  Aroma Kadınlar Voleybol Ligi, Aroma Erkekler Voleybol Ligi, Teledünya Kadınlar Voleybol Türkiye Kupası, Teledünya Erkekler Voleybol Türkiye Kupası Sportstv’de yayınlanan organizasyonlardan bazılarıdır.

Sports TV

Sports TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Sports TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

5 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.