Sınavsız Öğrenci Alan Liselere Kayıt Sonuçları 2013

2018 2019 Eğitim Öğretim yılı için liselere kayıt sonuçları bugün yani 2 Eylül 2013 tarihi itibariyle açıklanıyor. 2014 LGS yerleştirme sonuçlarına göre asıl listeden ya da yedek listeden herhangi bir liseye yerleşen öğrencilerin kayıtları geçtiğimiz günlerde sona ermişti. SBS’ye girmeyenler ya da SBS’ye girdiği halde herhangi okula asıl ya da yedek olarak kazanamayanların sınavsız liseler kayıt sonuçları bu sayfada.

Lise e kayıt sonuçları, sınavsız öğrenci alan liselere yerleştirme sonuçları 02.09.2013, 2 Eylül 2013 Lise kayıt sonuçları öğren e okul

eokul

SBS olmadan puansız sınavsız lise kayıt sonuçları 2018 2019, SBS ile herhangi bir okula yerleşemeyenlerin sınavsız lise kayıtları e kayıt sonuçları e okul

2014 LGS yerleştirme sonuçlarına herhangi bir ortaöğretim kurumuna yerleştirilmeyen, yerleştiği halde kayıt yaptırmayan ya da kayıt yaptırıp ancak daha sonra sildiren öğrenciler ile SBS’ye hiç girmeyip de liseye kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler için puansız ve sınavsız öğrenci alan liselere kayıtları yapılacak.

Sınavsız Lise e Kayıt Yerleştirme Sonuçları İçin Tıkla

 

Sınavsız Öğrenci Alan Okullara Kayıt Tarihleri ve Gidilebilecek Okullar

Sınavsız ve puansız öğrenci alan ortaöğretim (lise) kurumlarının “çok programlı liselerin (ÇPL) bünyesindeki genel liselerin, imam hatip liselerinin ve meslek liselerinin” 9. sınıflarına 2018 2019 Eğitim Öğretim yılı itibariyle yeni öğrenci kayıtları, 12-29 Ağustos 2013 tarihleri arasında e-kayıt sistemi ile elektronik ortamda gerçekleştirildi. Sınavsız öğrenci alan çok programlı liselerin içinde yer alan  genel liselere, imam hatip liselerine ve meslek liselerine kayıtlarını yaptırmak isteyen öğrenciler bölge sınırlaması olmadan 10 adet okul tercihi yapabilecektir. Liselere e-kayıt işlemleriyle öğrenciler hem imam hatip liselerine hem meslek liselerine hem de ÇPL bünyesindeki genel liselere kayıtlarını yaptıramazlar.

2 Eylül 2013 Sınavsız Öğrenci Alan Liselere Kayıt Sonuçları İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

8 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.