Polimer Mühendisliği Taban Puanları Başarı Sıralaması 2018 2019

2019 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Polimer Mühendisliği başarı sıralaması ile bu bölümü seçecek üniversite adayları için Polimer Mühendisliği Taban Puanları ile Polimer Mühendisliği 2018 YKS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını sayfamıza ekledik.  Bu puanlar 2018 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2019 YKS ve TYT’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar .

2018 2019 Polimer Mühendisliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması :

Üniversite Adı Yıl Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kont. En Küçük Puan
YALOVA ÜNİVERSİTESİ 2018 Mühendislik Fakültesi Polimer Mühendisliği SAY 20 255.42456

Polimer Mühendisliği Bölümü Taban Puanları 2018 2019, Polimer Mühendisliği Başarı Sırası sıralaması 2018 2019, Polimer Mühendisliği Bölümü Olan Üniversiteler, Polimer Mühendisliği Puanı 2018, Polimer Mühendisliği Puan Türü Polimer Mühendisliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, Polimer Mühendisliği Kontenjanları 2018 2019 1. Öğretim 2. İkinci Öğretim

Polimer Mühendisliği Bölümünü Seçmeyi mi Düşünüyorsunuz? Bu Bölüm Hakkında Görüşlerinizi Bizlerle Hemen Paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki Yorum Kutucuğunu Kullanarak yorumlarınızı hemen yazın.

12 yorum

  1. mrb gençler ben 5 seneden buyana bu işin içindeyim suan ilk polimer mühendisi adayımız yanımda staj görmektedir sunu söyleyeyim sizlerin univ. gördüğünüz işlemlerden çok daha fazlasını öğrenmek istiyor iseniz stajlariniZi gerçekten uygulamali olarak yapmanızı tavsiye ederim çünkü enjeksiyon makinaları çok teferuatli makinalardır benim olduğum fabrikada plastik kasa ve plastik variller üretilmektedir bu üretimin tek bir hatası kabul edilemez durumdadır çünkü onlarca firmaya gitmektedir kilosundan tut inceliginé kadar eşit durumda olmaktadır

  2. polietilen malzemeden seri üretim yapacak bir fabrika kurma aşamalarındayım. Pazar alanımı ne kadar ilerletebilirim,pe’den hangi aleti üretirsem satışlarım iyiye gider ?

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.