Mutluluk ile İlgili Hikaye
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2018

Mutluluk ile İlgili Hikaye

Aşağıda mutluluk ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

İşten eve hep aynı heyecanla dönerim. İşe gidişimi severim ama dönüşüm bir başka olur. Çünkü evde beni bekleyen bir ailem var. Onları her akşam görmek bütün yorgunluklarımı bitiriyor. Mutluluk yaşıyorum, mutlulukla doluyorum. Ailemle birlikte olmak bana büyük bir haz veriyor. En büyük nimet ailemle birlik ve beraberlik içinde mutlu ve mesut olarak yaşamaktır.

Bir evin içinde birbirimize sarılarak ısınırız. Bahçeli bir evimiz var. Kışın dalları dökülmüş ağaçlar olsa da baharda açan çiçekler bizi yeniden güldürmeye başlar. Ailemizde de bazı dertler ve sıkıntılar yaşansa da gelip geçici olarak üstesinden geldiğimiz şeylerdir. Çünkü birlik ve beraberlik içinde her sorunumuzu kolayca halledebiliriz.

Evimde çocuklarımla iyi bir hayatım vardır. Onlar için her şeyi göze alabilirim. Çocuklarım bütün dertlerimi ve sıkıntılarımı unutturur. Ailem için her şeyi yaparım. Bu da beni mutlu eder. Mutluluk her şeye rağmen hayata devam edebilmek ve sevgi içinde yaşamaktır.

Mutluluk zamanla elde edilen bir şey değildir. ama zamanla kuvvetlenir. Mutluluk bir kalkan olur. Ailemizi hep birlikte mutluluk kalkanı ile koruruz. Bütün kötülüklere karşı iyilikleri çoğaltarak mutluluğumuzu sürdürmeye ve kuvvetlendirmeye çalışırız. Ben buyum. Böyle biriyim. Ne yaparsam yapayım bunu değiştiremem. Ailem mutluluğumdur. En kıymetlimdir. En sevdiğimdir.

Mutluluk ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. idris dedi ki:

    Mutluluk ile ilgili herkesin bir hikayesi vardır. Benim hayat felsefem mutluluklarla dolu anılar biriktirmek… Hayat böyle güzel değil mi sizce de yoksa ne anlamı kalırdı yaşamanın ?

Yorum Yaz