Muharrem Usta Kimdir

Trabzonspor yeni başkanını seçmek üzere sandık başına gitti. Yeni başkan İbrahim Hacıosmanoğlu seçildi. Bordo mavili kulübün en güçlü başkan adaylarından biriydi Muharrem Usta kimdir Ne İş Yapar, Muharrem Usta Hayatı hakkında bilgileri sizler için derledik.

Muharrem Usta Kimdir? Muharrem Usta Trabzonspor Başkan Adayı 2013

Muharrem Usta; 1965 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 1989 yılında 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1992 yılında K.B.B (Kulak Burun Boğaz) uzmanlığına terfi etti. 1993 yılından şu ana kadar Park Hospital ve Sultan Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürmektedir. İTO’da Meclis Üyeliği görevini de icra eden Muharrem Usta, evlidir ve üç çocuk babasıdır.

Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı da olan Muharrem Usta aynı zamanda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da yakın arkadaşıdır.

Aynı zaman da İstanbul Ticaret Odası Sağlık Komsiyonu üyeliğini de sürdüren Muharrem Usta, sağlık alanında yaptığı yatırımların yanında spora ve sporcuya verdiği desteklerle de biliniyor.

 

Resmi Sonuçlara Göre Muharrrem Usta Başkan Seçilememiştir. Trabzonspor’un Yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Olmuştur.

Trabzonspor Başkan Adayı Muharrem Usta Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

4 yorum

  1. Arkadaş bu adam Trabzonsporuma başkan olduysa vay halimize. Bilin ki bu işin altında AKP’nin desteği var. Takımı batırır bu adam. Tamamen kendi çıkarları için geliyor

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.