Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2021

Morpa Kampüs Kaydol

Morpa kampüs kayıt hakkında bilgi kısaca, Morpa kampüs kaydol

Eğitim artık herkes için kolay! Üstelik her yerde! İnternet ortamında çalışan Morpa Kampüs ile MEB müfredatına uygun olarak derslere ulaşmanız mümkün. Ayrıca Morpa ile aldığınız dersi defalarca tekrarlama imkanına da sahip olabilirsiniz. Öğrenci ve öğretmenler eğitim öğretimi kolaylaştırmak adına artık Morpa Kampüs kullanmayı tercih ediyor.

Morpa Kampüs online olarak çalışan bir eğitim programıdır. Bu programda ilköğretim 1.sınıftan 8.sınıfa kadar tüm konularla ilgili dersler yer almakta. Ayrıca değişik uygulamalar ve oyunlar ile görülen derslerin pekiştirilmesi hedeflenmektedir. Bu eğitim programına internet adresi üzerinden üyelik bilgileri ile giriş mümkündür.

Bu programda yer alan uygulamalar ve ders anlatımları tamamen MEB müfredatına uygundur. Ayrıca tüm birinci ve sekizinci sınıf arası dersleri içermektedir. Dersler ve konular konusunda bir değişiklik yapıldığında sürekli olarak güncellemelerle düzenlenip yenilenmektedir. Bu güncellemeler ve derslerle ilgili kontroller 45 uzman tarafından yapılmaktadır bu nedenle oldukça güvenilir bir programdır.

Morpa Kampüs size tüm bu olanakları yılda 58.80 TL’lik bir ücretle sunmaktadır. Ancak denemeniz için bir süre deneme üyeliğini kullanabilirsiniz.

morpa-348

Morpa Kampüs Kaydol Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Seyit ali dedi ki:

  Lütfen yardım edin

 2. Fadıl dedi ki:

  Ben bu siteyi kurmak istiyorum

 3. pınar dedi ki:

  ne olur kabul edin

  1. SANANEAdınız ... dedi ki:

   KABUL EDİLMEYECEKSİN

 4. ayva dedi ki:

  Olursa cok mutlu olcam

 5. nisa dedi ki:

  yerel yönetinim görevleri nelerdir

 6. Suay dedi ki:

  Çok güzel bir şey.yani bu girdiğim morka kampüs.

 7. Rümeysa Kuşcu dedi ki:

  Lütfen kabul edin !

 8. Demet dedi ki:

  lütfen kabul edin

Yorum Yaz