Mersin Su Kaçağı Tespiti ve Onarım İşleri

Su kaçakları evsel sorunların başında gelen sorunlardandır. Bu insan için çok önemli bir problemdir çünkü gerçekleşen su kaçakları öncelikle yüksek su faturaları ile karşı karşıya gelmemize sebep olmaktadır. Bu su kaçakları aynı zamanda duvarların sıva ve boyalarında sorunlara yol açarak evimizin görünümünün de kötüleşmesine sebep olmaktadır. Bu durumda eşyalarınızın zarar görmesi de olasıdır. Peki Mersin su kaçağı tespiti nasıl yapılır ve nasıl anlaşılır?

1253401401su

Su kaçağı neden meydana gelir?

Bu kaçakların en büyük sebebi işçilikte yeterince titiz davranılmaması, işin ehli olmayan kişiler tarafından boru döşenmesidir. Bir diğer sebep ise kullanılan malzemenin kalitesizliğidir. Eskiyen ve kullanılmayan borular da su kaçağına sebep olabilmektedir. İçel’de yaşayanlar için bu konuda uzman mersin su kaçağı bulma servisi sizler için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Su kaçağı önlenmesi ve onarılması

Bunu sağlamanın temel şartı bu boruları işin ustasına onartmak ve yenilemektir. Bilhassa eskimiş olan binalarda boruların yenilenmesi şarttır. Bu işlem genellikle duvar delme, fayans kırma gibi işlemlerle gerçekleştirilmektedir. Bu oldukça zor ve masraflı bir iştir. Çünkü kırılan duvarın yeniden onarılması ve eski haline getirilmesi gerekecektir.

Bizim yöntemimiz nedir?

Su kaçağı tespiti Mersin Gelişen teknoloji ile su kaçağı tespitlerini herhangi bir suvara ya da fayansa zarar vermeden gerçekleştirebilmek mümkündür. Uzman kadromuz ile birlikte bu işlemi duvarınıza ve evinize zarar vermeden gerçekleştirebilmemiz mümkündür. Yaptığımız işlem termal kameralar ile kaçağı tespit ederek onarımını sağlamaktır. Bu sayede ek masrafa gerek kalmadan onarımızı gerçekleştirebilmekteyiz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.