KPSS Sonuçları ÖSYM 2013

Yüz binleri ilgilendiren KPSS sonuçları 2013 bugün açıklanması bekleniyor. Geçtiğimiz hafta yapılan gerçekleştirilen Lisans düzeyi A Grubu ve Öğretmenlik 2013 KPSS sonuçları hazır, gece yarısına kadar açıklanması bekleniyor. ÖSYM ve diğer medya kaynaklarından edinilen son bilgilere göre 2013 KPSS Sonuçları bugün içerisinde ÖSYM tarafından duyurulabilir.

kpsssonuclari2013

Bilhassa öğretmen adayları olmak üzere yüz binlerce lisans mezunu memur adayını merak içerisinde bırakan 2013 KPSS sonuçları 30 Temmuz 2013 Salı günü açıklanıyor. Sınav sonuçlarını açıklama noktasında 2013 yılında çok gelişme kaydeden ÖSYM, 2013 KPSS sonuçlarını geciktirdi bile sayılır. YGS ve LYS gibi 2 milyona yakın adayın girdiği sınavları sadece 1 haftada adaylara duyuran ÖSYM’nin KPSS sonuçlarını bu kadar geciktirmesinin sebebi sonradan yapılan Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Sınavı (ÖABT) olduğu söyleniyor.

KPSS Sonuçları 2013 Sorgulama Ekranı :

(Sonuçların 30 Temmuz ‘da Açıklanması bekleniyor. Açıklandığında alttaki sayfada yer alacaktır.)


ÖSYM, kamuyunda oluşturduğu “sınav sonuçlarını hızlı açıklama” imajını daha fazla bozmadan KPSS sonuçlarını da bugün akşamına kadar açıklamış olacaktır. 2013 KPSS sınav sonuçları ile ilgili son durumu bu sayfadan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

2013 KPSS Sonuçları İle İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

13 yorum

  1. Arkadaşlar sabır herşeyin başı bence sitem edeceğinize oturup namaz üstünde kendinize haksızlık yapılmasın diye dua edin Allah ım kimsenin emeğini boşa çıkartmasın Allah ım bütün emek veren öğrencilerin yardımcısı olsun

  2. açıklanması bir yana sonrası daha vahim bu kadar öğretmen adayını madem atayamayacaksın ne diye okutuyorsun anlamış değilim.önemli ihtiyacın kadar okutmak. maksat döner sermaye devam etsin::)

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.