Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Kişilik Sahibi Olmak İle İlgili Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2022

Kişilik Sahibi Olmak İle İlgili Kompozisyon

Bu yazımızda sizin için kişilik sahibi olmak ile ilgili kompozisyon çalışmamızı paylaşacağız. Bu sayede kişilik sahibi olmanın önemi ile ilgili bilgiye sahip olabilirsiniz.

Her insan hayatı boyunca birtakım kişilik özelliklerini gösterir ve bu kişilik özellikleri o kişi ile özdeşleşmiş yani onun herkes tarafından bilinen özellikleri haline gelmiştir.

Kişilik dendiğinde kişinin doğuştan getirdiği özellikler ile; bunun yanında ailesi ve çevresinden öğrendiklerinin birleşimi anlaşılmaktadır. Kişilik sahibi olan insanlar abuk subuk davranışlarda bulunmazlar ve davranışları ile her zaman başkalarına örnek olurlar. Çünkü kişilik sahibi olmak nerede ne yapacağını bilmek ve doğru bildiklerinden asla taviz vermemek anlamına gelmektedir. Bu tarz insanlar başkaları tarafından da çok beğenilir ve sevilir.

Kişilik sahibi olmayan insanlara ise hiçbir zaman güvenilmez çünkü onların nerede ne yapacakları hiçbir zaman belli olmaz. Bu kişiler sadece kendi çıkarları doğrultusunda yaşamaya devam eder. Bu nedenle kişilik sahibi olmak için her zaman ruhumuzu beslemeli ve kişilik sahibi olmayan kişilerden her zaman uzak durmalıyız.

Kişilik Sahibi Olmak Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. nermin dedi ki:

    Cok isime yaradi. ödevimi bitirdim kısa olması çok hoşuma gitti, sınıfta hep derse katılıyorum bu ödevler sayesinde teşekkürler hazırlayanın eline sağlık.

  2. Anonim dedi ki:

    Çok isme yaradı

  3. fertek dedi ki:

    çok saçma

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781