Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Temmuz 2021

Kedi Yetişemediği Ciğere Pis Der

Bu sayfamızda kedi yetişemediği ciğere pis der ne demektir sorusunun cevabını vererek bu konudaki kompozisyon örneğimize yer vereceğiz.

İnsanlar hayatları boyunca kendilerine birtakım hedefler belirlemektedir. Bu hedeflere ulaşıldığında insan çok mutlu olurken, ulaşılamadığında ise istenilen şeyin kötü olduğu söylenmeye başlamaktadır.

Hayatta bazı insanlar kendi başarısızlıklarını örtmek için savunma mekanizmalarını kullanarak istediklerin şeyin zaten iyi olmadığını ileri sürmektedir. Bu son derece yanlış bir davranıştır. Başarısızlıktan sonra yapılması gereken bir şeylere çamur atmak değil, yeniden toparlanarak aynı hedefe yeniden ulaşmaya çalışmaktır. İnsan bu şekilde başarıya ulaşacak ve hayatta başarıyı yakalayacaktır.

Kendisini geliştiremeyen insanlar sık sık savunma mekanizmalarına başvurmaktadır. İstenilen hedefe ulaşılamadığında bahaneler üretmek de başarısız insanların bir özelliğidir. Başarılı olmak isteyen insanların başkalarını suçlamak yerine başarısızlıklarının sebebini araştırmaları çok daha iyi olacaktır.

Kedi Yetişemediği Ciğere Pis Der Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz