Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Kaplumbağa Sadece Kafasını Çıkardığında Yol Alır - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Temmuz 2022

Kaplumbağa Sadece Kafasını Çıkardığında Yol Alır

Bu sayfamızda kaplumbağa sadece kafasını çıkardığında yol alır ne demektir sorusunun cevabını vererek bu konu ile ilgili düşünce yazısı örneğine yer vermeye çalışacağız.

İnsan yaşamında her zaman başarılar elde etmeye odaklanmış olan bir varlıktır. Kişi bu başarıya giden yolda mutlaka uyanık olmalı ve uyuşukluğa kapılmayarak çevresinde olup bitenleri de takip etmelidir.

Bir kaplumbağa normalde kabuğunun içinde yaşamaktadır. Ancak kaplumbağalar zaman zaman kafalarını kabuklarından dışarı çıkararak çevreyi kontrol etmektedirler. Bu sayede etrafından haberdar olan kaplumbağa, uykuyu bırakıp ilerlemeye başlamaktadır. İnsanın başarıya ulaşması da bu duruma benzetilebilir. Kişi de etrafı ile ilgilenip, çevresinde ve hayatta neler olduğunu takip ettiğinde kısacası uyanık olduğunda başarıya ulaşabilecektir.

Hiçbir insan miskinlikle ya da uyuklayarak, gaflete kapılarak başarı elde edemez. Bu nedenle her insan önce silkinip sonra da başarı için işine odaklanmalıdır. Bu şekilde uyanık ve dikkatli ola kişiler bir gün mutlaka sonuca ulaşacaktır.

Kaplumbağa Sadece Kafasını Çıkardığında Yol Alır Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781