Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Kasım 2021

Hava Durumu Kar Yağışı Olan İller 27 Kasım 2012 Salı

27 Kasım 2012 Salı günü hangi illerde kar yağacak. 27 Kasım illere göre hava durumu ve kar yağışı var mı ? Beklenen kar yağışı geliyor. Bu gece bazı iller beyaz örtüyle kaplanacak..

Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu’nun güneydoğusu, Güneydoğu Anadolu’nun doğusu ile Ordu, Gümüşhane, Artvin, Ardahan ve Ağrı çevrelerinde görülecek olan yağışların genellikle yağmur ve sağanak, gece ve yarın sabah saatlerinde Artvin ve Ardahan çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Marmara’nın güneydoğusu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, İç Ege, Göller yöresi, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Hatay çevrelerinde yer yer sis hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor.

kar yağışı olan iller

Yurdun kuzeybatı kesimlerinde hava sıcaklığı 2 ila 4 derece artacak, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak.

SİS UYARISI

Gece saatlerinde Marmara’nın güneydoğusu, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, İç Ege, Göller yöresi, İç Anadolu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Hatay çevrelerinde yer yer sis hadisesibeklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Ulaşımda aksamalar, görüş mesafesindeazalma, vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BÖLGELER HAVA DURUMU

MARMARA:Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin güneydoğu kesimlerinde bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

EGE:Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

AKDENİZ:Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Göller yöresi ile Hatay çevrelerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU:Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölge genelinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ:Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin iç kesimlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları, Ordu, Gümüşhane ve Artvin çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu gece ve yarın sabah saatlerinde Artvin çevrelerinin karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Yağışların; bu gece ve yarın sabah saatlerinde Ardahan çevrelerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Bölgenin kuzey kesimlerinde bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU:Bu gece ve yarın sabah saatlerinde yer yer sis hadisesi bekleniyor.

27 Kasım 2012 Salı Kar Yağışı Olan Şehirler , 27.11.2012 Havalar Nasıl Olacak Son Hava Durumu Kar Var mı

27 Kasım 2012

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz