Habertürk Frekans

Habertürk TV Uydu Frekansı TürksatHabertürk Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Ufuk Güldemir tarafından kurulan ve Ciner gruba bağlı olan Habertürk, Türkçe haber yayınlayan bir haber kanalıdır. Kanal 23 Mart 1999 tarihinde ekranlarla buluşmuştur. Ufuk Güldemir hayatını kaybettikten sonra kanal, Ciner Grup tarafından satın alınmıştır.

Kanalın genel yayın yönetmenliğini yapan Erdoğan Aktaş bir süre sonra istifa ederek a Haber’e geçti. Erdoğan Aktaş’tan sonra kanalın yayın yönetmenliğini Yiğit Bulut üstlendi. Ancak Ciner Yayın Grubu’nun izlediği politika neticesinde Yiğit Bulut da görevden alınarak Bulut’un Habertürk gazetesindeki köşe yazarlığına da son verildi.

Ayrıca Habertürk 16 Haziran 2013 3 tarihinde 16:9 yayın yapmaya başlamıştır.

HaberTürk

HaberTürk Frekansı – HaberTürk Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Perspektif, Kime Göre Neye Göre, Eksen, Gece Gece, Yaşadığın Şehir,  Skala, Hayatın İçinden, Burası Hafta sonu, Balçiçek İlter’le Söz Sende, Teke Tek, Enine Boyuna, Sağlı Sollu, Alt Üst Muhabbetler, Doğru Açı kanalda yer alan programlardan bazılarıdır.

Habertürk Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

11 yorum

  1. Bu verdiğiniz firenkaslar hepsini denedim çıkmıyor kanalınız lütfen yardımcı olun diyer kanalar tek denemeden çıkıyor neden kanal türk çıkmıyor anliymadim ben kars kagizmanda yaziyom size

    • Habertürk ve Blomberg HT bu frequenzle za kesintili yada hic cikmiyor.Internetten seyrediyorum. yaziyoruz ama nafile ne cevap veriliyor nede bir care öneriliyor. Bu hava durumu ilede ilgili degil

  2. yeni aldığım 55/70 model samsung tv’de uydu alıcısında habertürk TV’yi bulamıyorum.Frekans ayarlarına hep baktım olmuyor?Ne yapabilirim?Firma elemanlarının tel ile yaptıkları tarifte;Türksat 42 E’yi seç diyorlar,oysa bendeTürksat 31.3E çıkıyor..Lütfen yardımcı olun..

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.