Flash TV Frekans

Flash TV Frekansı 2016 2016, Flash TV Frekans Uydu güncel yeni Türksat 3a

Türkiye’nin ikinci özel Televizyon kanalı olan Flash TV, yayın hayatına 1992 yılında başlamıştır. Kanal içerik olarak bir eğlence kanalı formatında kurulmuştur.

Kanalı merkezi daha önce Bursa’da iken sonraki zamanlarda İstanbul’a taşınmıştır. Flash TV dendiğinde akla gelen en önemli isimler ise Yalçın Çakır, Mustafa Yenigün ve Latif Doğan’dır.

Kanal D-Smart, Digitürk, Kablolu TV, Teledünya ve TÜRKSAT 3A aracılığıyla ekranlara gelmektedir.

Flash TV Türksat 3a Frekans Bilgileri Şöyle:

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Göktuğ Şirketler Grubu bünyesinde Bursa’da kurulan kanal, daha sonra merkezini İstanbul’daki stüdyolarına alarak bir eğlence kanalı haline dönüşmüştür.

Esra Erol’un sunduğu ve sonraları Türkiye’de başka programlara da öncü olan Dest-i İzdivaç ilk olarak Flash TV ekranlarından izleyiciye ulaşmıştır. Latif Doğan’ın sunduğu Küstüm Show da kanalın belli bir kitleye seslenen ve oldukça fazla izlenen programlarındandır.

Flash TV’de ana haberleri hafta içi Mustafa Yenigün; hafta sonu ise İlker Akkurt sunmaktadır.

Flash TV Frekans Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

8 yorum

  1. Ey Flash tv”nin yöneticileri frekansınızı doğru yazyamayacak kadar aciz misiniz? Yazdığınız frekanstan bir arama zahmeti gösterin bakalım yayın bulunacak mı? Lütfeen işinizi ciddiye alın biraz

  2. Flash Tv nin yukarıdaki frekansından başka frekans numarası var mı? Bu değerleri giriyorum. Hep hata gösteriyor. Nedenini bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.