Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2021

İz TV Frekans

İz TV Uydu Frekansı Türksatİz TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Türkiye’nin ilk belgesel ve gezi kanalı olan İz TV yayın hayatına 6 Şubat 2006 tarihinde başlamıştır. Kanal Digitürk üzerinden 24 saat yayın yapmaktadır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Coşkun Aral üstlenmektedir. Coşkun Aral ile birlikte Nasuh Mahruki, Savaş karakaş gibi bu alanda tecrübeli isimler de İz TV bünyesinde çalışmaktadır.

İz TV gezi ve kültür, macera, çevre,  sağlık, yemek programları ve çocuklar için hazırladığı yayınlarla dikkat çekmektedir.

Türkiye’nin ilk belgelesel kanalı olan İz Tv’nin ilgi ile izlenmesi aslında Türk halkının belgeselleri ne kadar severek izlediğinin bir göstergesi niteliğinde. Kanal Genç iz ve Ustalara Saygı adıyla iki farklı kuşakta yayın yapmaktadır.

iZ TV Frekansı – iZ TV Canlı izle – iZ TV Uydu Frekansı

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Ayak İzleri, Wilco’nun Karavanı, Yaşayan Mekanlar, Sudaki İzler, Dünyanın 99 Mekanı, Gidiş-Dönüş, Ömür Biter İstanbul Bitmez, Yemeğin Yolculuğu, Kurtarma Hikayeleri  İz TV’de yayınlanan programlardan bazılarıdır.

İz TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. hikmet ığdır dedi ki:

    iz.tv uydu kanalından nasıl seyredebiliriz,uydu kanalında var ama şifrelimi bana nasıl yardımcı olursunuz,iyi çalışmalar

  2. ONUR BARUTÇU dedi ki:

    İz tv d- smart da yayın yapılmasına arz ederim ve iz tv yayın yaparsa izlerim
    Çoğu d-smart kanalların hepsi kapalı
    Tüm kanalların açılmasına arz ederim

Yorum Yaz