Güven Duygusu İle İlgili Kompozisyon

Güven İle İlgili Kompozisyon, Güven Duygusu Kompozisyon Örneği Uzun ve Kısa

Hayatta En Önemli Şey Güven Duygusudur

İnsanların birbirlerine olan karşılıklı sadakatlerine güven adı verilmektedir. İki ya da daha çok insan arasında oluşan bu bağ birbirlerine olan inançlarının göstergesidir. Kimi durumlarda bu taraflardan birinin hüsranı ile sonuçlansa da hayatta karşımıza çıkan her türlü kötülükte sığındığımız insanlar gerçekten güvendiğimiz insanlar olmaktadır.

Kişiler bir iş yaparken karşılıklı güven duyguları içerisindeyse sorunlar ortaya çıkmaz. Ancak esas önemli olan şey güven duygusunun karşılıklı hissedilebilmesidir. Sık sık yalanların, perde arkası olayların gerçekleştiği durumlarda güven duygusundan söz etmek mümkün değildir.  Özellikle eşler arasında bu en önemli problemlerdendir , çiftlerden birinin diğerine güveni azalmış ise ne yapılırsa yapılsın bu güven geri kazanılamayabilir.

İş hayatında da durum aynı şekilde ilerlemektedir. İşveren veya işçinin çalışmasında bir kusur fark edildiği takdirde tüm gözler onlara çevrilecektir.

Günlük hayatta sık sık ortaya çıkan güven sorununu yok etmek insanların hareketleri ile değişebilir.  Yalandan , gizli işlerden kaçınan insanlar samimi davranışlar göstererek insanların güvenini kazanabilmektedir ve bu duyguyu hisseden insanlar daha mutlu hayat sürmektedir.

Güven Hakkında Kompozisyon Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

16 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.