Gurney İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Gurney İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Gurney Nedir?


Gurney, oturma odaları ve yatak odalarında rahat oturmak veya uzanmak için tasarlanmış genellikle kısa bacaklı, minderli ve yastıklı bir mobilya parçasıdır.

Örnek cümleler:

 1. I love to curl up on my gurney with a good book. (İyi bir kitapla kıvrılıp gurneyimde oturmayı seviyorum.)
 2. The gurney in the living room is the most comfortable seat in the house. (Oturma odasındaki gurney evdeki en rahat koltuktur.)
 3. She fell asleep on the gurney while watching TV. (Televizyon izlerken gurneyde uyuya kaldı.)
 4. The gurney is perfect for taking a nap. (Gurney, uyumak için mükemmeldir.)
 5. He likes to use the gurney as a place to meditate. (Meditasyon yapmak için gurneyi kullanmayı sever.)
 6. The gurney is big enough for two people to snuggle up on. (Gurney, iki kişinin kıvrılıp uyuyabileceği kadar büyüktür.)
 7. The gurney is covered in soft, plush fabric. (Gurney, yumuşak, peluş kumaşla kaplanmıştır.)
 8. She always keeps a blanket on the gurney for extra comfort. (Ekstra rahatlık için her zaman gurneyin üzerinde bir battaniye tutar.)
 9. The gurney is the perfect addition to any cozy living room. (Gurney, herhangi bir rahat oturma odasına mükemmel bir eklemdir.)
 10. He spends most of his evenings on the gurney, watching movies. (Filmler izleyerek gecelerinin çoğunu gurneyde geçirir.)
 11. The gurney is low to the ground, making it easy to get on and off. (Gurney, yere yakın olduğu için üzerine çıkmak ve inmek kolaydır.)
 12. The gurney’s cushions are firm but still comfortable. (Gurneyin minderleri sert ama yine de rahattır.)
 13. The gurney is a great spot for playing board games with friends. (Arkadaşlarla masa oyunları oynamak için gurney harika bir yerdir.)
 14. She bought a gurney for her daughter’s bedroom as a cozy reading nook. (Kızının yatak odası için gurney aldı, rahat bir okuma köşesi olarak kullanıyorlar.)
 15. The gurney’s neutral color goes well with any decor style. (Gurneyin nötr rengi, herhangi bir dekorasyon tarzıyla uyumludur.)
 16. He loves to sit on the gurney and play his guitar. (Gitar çalarak gurneyde oturmayı sever.)
 17. The gurney is so comfortable, it’s hard to stay awake on it. (Gurney o kadar rahattır ki, üzerinde uyumamak zordur.)
 18. She likes to add colorful throw pillows to the gurney for a pop of color.
 1. The gurney’s compact size makes it a great choice for small apartments. (Gurneyin kompakt boyutu, küçük daireler için harika bir seçenektir.)
 2. They moved the gurney outside to enjoy the sunshine and fresh air. (Güneşin ve temiz havanın tadını çıkarmak için gurneyi dışarı taşıdılar.)

(Türkçe çeviriler koyu ve normal yazı ile belirtilmiştir.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.