Fenerbahçe TV Frekans

Fenerbahçe TV Uydu Frekansı Türksat, Fenerbahçe TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Fenerbahçe TV, Fenerbahçe Spor kulübünün resmi yayın kanalıdır.19 Ocak 2004 tarihinde resmi yayın hayatına başlamıştır. Fenerbahçe takımının başta futbol ve basketbol olmak üzere tüm haberlerini, çalışmalarını, antrenmanlarını, sporcu ve antrenör röportajlarını vs. yayınlayan bir spor kanalıdır. Kanal başta Fenerbahçe taraftarı olmak üzere tüm sporseverleri hedef kitle olarak görmektedir.

Yayın hayatına Doğan Holding bünyesinde başlayan Fenerbahçe TV, sonraları kendi yayınını yapmaya başlamıştır. Yayınladığı programlarda haberlere yaklaşımı ve kalitesi ile tüm sporseverlerin ilgisini çekmeyi başarabilmiştir.

Kanalda İhsan Topaloğlu, Yasir Kaya, Fatih Demirkol, Hande Karakadıoğlu, Pelin Karabay, Aydın Arslanca, Serkan Yetkin program hazırlayıp sunan isimler arasındadır.

Stüdyo Futbol, Spor Magazin, Hastalıkta Sağlıkta, Spor-Fit, 40+, 2F 1B, Avrupa’dan Futbol, Maç Kaç Kaç, Maç Başlıyor, Maçın Ardından, Günaydın Fenerbahçe, Sarı Gün Lacivert Gece Fenerbahçe TV’de yayınlanan programlardan bazılarıdır.

FB TV UYDU FREKANSI

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Digitürk: 76. Kanal
Dsmart: 83. Kanal
Kablolu TV: C39

Teledünya 139. Kanal

Tivibu 80. Kanal

Fenerbahçe TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

16 yorum

  1. Her sabah fenerbahçe tv.kanalını izlemekteydim. Artık izleyemiyorum.Sabah plateslerinden vazgeçemem Ayrıca bunu8n sayesinde Fenerbahçe futbol takımı ve camiasını tanımış oldum.
    Ne yapabilirim?

  2. mrb ben uydudan 10 ve ya 15 kez fbtv yi buldum ama 1 gün sonra tamamen frekans gidiyor bir çözüm önerisi söylerseniz seviniri…
    kanal hiç açılmıyor yeniden bulmam gerekiyor her seferinde…

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.