Cut A Dash İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Cut A Dash İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Cut A Dash Nedir?

Cut a dash İngilizce bir deyimdir ve genellikle “çok şık görünmek” anlamına gelir. Bu ifade, bir kişinin giyim tarzının veya genel görünümünün son derece çekici ve çarpıcı olduğunu ifade etmek için kullanılır.

Örnek Cümleler:

 1. She always cuts a dash in her designer clothes. (O, her zaman tasarımcı kıyafetleriyle çok şık görünür.)
 2. His tailored suit and polished shoes allowed him to cut a dash at the business meeting. (Özel dikilmiş takım elbisesi ve cilalı ayakkabıları, iş toplantısında çok şık görünmesini sağladı.)
 3. The celebrity arrived at the event and cut a dash on the red carpet. (Ünlü, etkinliğe gelir gelmez kırmızı halıda çok şık göründü.)
 4. With her hair styled perfectly and makeup on point, she was able to cut a dash at the party. (Saçları mükemmel şekillendirilmiş ve makyajı tam yerinde olduğu için partiye geldiğinde çok şık görünebildi.)
 5. The wealthy businessman cut a dash in his expensive car. (Zengin iş adamı, pahalı arabasında çok şık göründü.)
 6. Her elegant dress and high heels made her cut a dash at the wedding. (Zarif elbisesi ve yüksek topuklu ayakkabıları, düğünde çok şık görünmesini sağladı.)
 7. He cut a dash in his tuxedo at the black-tie event. (Smokin giydiği geceye çok şık bir şekilde katıldı.)
 8. The young actress cut a dash in her glamorous outfit. (Genç aktris, göz alıcı kıyafetiyle çok şık göründü.)
 9. The stylish man was able to cut a dash even in casual clothes. (Şık adam, gündelik kıyafetlerde bile çok şık görünebildi.)
 10. Her bold fashion choices always allowed her to cut a dash. (Cesur moda tercihleri, her zaman çok şık görünmesini sağladı.)
 11. The confident model cut a dash on the runway. (Güven dolu manken, podyumda çok şık göründü.)
 12. The designer’s collection allowed the models to cut a dash at the fashion show. (Tasarımcının koleksiyonu, mankenlerin moda şovunda çok şık görünmesini sağladı.)
 13. His expensive watch and cufflinks helped him cut a dash at the gala. (Pahalı saati ve kol düğmeleri, onun galada çok şık görünmesini sağladı.)
 14. She cut a dash in her vintage dress at the themed party. (Tema partisinde vintage elbisesiyle çok şık göründü.)
 15. His impeccable grooming always allowed him to cut a dash. (Kusursuz bakımı, her zaman çok şık görünmesini sağladı.)
 16. The designer sunglasses added to her ability to cut a dash. (Tasarımcı güneş

gözlükleri, onun çok şık görünmesine katkıda bulundu.)
17. The high-end accessories completed his ability to cut a dash. (Lüks aksesuarlar, onun çok şık görünmesini tamamladı.)

 1. The bold makeup and statement jewelry allowed her to cut a dash at the fashion event. (Cesur makyaj ve göz alıcı takılar, moda etkinliğinde çok şık görünmesini sağladı.)
 2. The stylish coat and boots made her cut a dash in the cold weather. (Şık kaban ve botları, soğuk havalarda çok şık görünmesini sağladı.)
 3. His confidence and charisma allowed him to cut a dash in any situation. (Özgüveni ve karizması, herhangi bir durumda çok şık görünmesini sağladı.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.