Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Haziran 2018

Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli Atasözünün Anlamı

Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli Anlamı ve Açıklaması:

Ortak bir işe girmeden insanların gerçek yüzünü anlamak oldukça zordur. Alış veriş etmek, onları tanımak bakımından önemli ölçüttür. Çünkü alış veriş bir şeye sahiplenmeyi gerekli kıldığı için kişinin çıkarcı yönünü bütün çıplaklığıyla ortaya koyar. Yolculuk ise fedakârlığı, cesareti, mertliği gerektirir; dolayısıyla yolculukta karşılaşılan zorluklar sebebiyle ortaya konan davranışlar kişilerin niteliklerini belirgin kılar.

_______________________________________________

Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli atasözünü haklı kıldıran başınızdan geçen bir olayı ya da hikaye ve kompozisyonları aşağıdan anında bizlerle paylaşabilirsiniz. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızı eksik etmeyin ….

Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli ne anlama gelir, Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli ne demektir anlamı , Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli atasözünün açıklaması , Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli Atasözünün Hikayesi , Bir insanı tanımak için ya alış veriş etmeli, ya yola gitmeli atasözü ile ilgili Kompozisyon Makale ve Yazılar

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz