Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

Baba Panik Yapma Başvuru Formu

Baba Panik Yapma Başvuru Formu Doldur Atv 2014, Baba Panik Yapma Başvuru Nasıl Yapılır

ATV’de yepyeni bir program başladı. Baba Panik Yapma 30 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün izleyicisiyle buluşmaya başladı.

Bir baba hem anne hem baba olabilir mi?Bu yarışmada anneler izlerken babalar çocuk bakacak ve babanın yetişemediği zaman Süper Baba yardıma koşacak.Babalar 6 gün boyunca 0-6 yaş arası çocuklarına hem annelik hem babalık yapacak ve anneleri yaşayarak anlayacak.İzleyenleri çocuk eğitimiyle ilgili bilgilendirirken eğlendiren programın sunuculuğunu sevilen oyuncu İnci Türkay yapacak ve babalara Yard. Doç. Dr. Oktay Aydın eşlik edecek.

Baba Panik Yapma Başvuru

6 gün boyunca babalar ve çocuklarının evde ortak yaşam alanında yaşayacağı programda tüm aşamalar belirli pedagojik ve etik ilkeler göz önünde bulundurulacak.Programın bazı ilkeleri var :

• Personel eğitimi yapılmıştır.
• Program, yarışma değil, eğlence içeriklidir.
• Bedensel güvenlik önlemleri alınmıştır.
• Psikolojik güvenlik önlemleri alınmıştır.
• Programda ekran dışındaki süreç, doğal günlük yaşam olarak devam etmiştir.
• Program, çocukların davranışlarının eğitilmesi ya da psikolojik yönden desteklenmesi gibi bir amaç taşımamaktadır.
• Babaların çocuklarıyla kurdukları ilişkiler hakkında yapılan yorumlar, kesinlikle psikolojik analiz niteliğinde değildir.

Babalara yardımcı olacak Yard. Doç. Dr.Oktay Aydın ise Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden mezun olup lisans ve lisans üstü düzeyde Gelişim ve Öğrenme, Rehberlik, Çocuk Ruh Sağlığı, Kişiler Arası İlişkiler ve İletişim, Araştırma Semineri, Okul-Aile-Çevre İlişkileri, Eğitim Örgütlerinde Mesleki Gelişim, Öğrenme, Zekâ ve Motivasyon Teorileri, İlköğretim Sorunları, Bilim Felsefesi derslerini vermektedir.

Baba Panik Yapma Başvuru Formu İçin Tıklayın

Baba Panik Yapma hafta içi her gün 16.20’de ATV’de!

Baba Panik Yapma Başvuru Formu Hakkında Yorumlarınızı ve İsteklerinizi Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. metin dedi ki:

    yarışmaya katılmak istiyorum

Yorum Yaz