Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Ocak 2022

AÖF Yüz Yüze Dersler Ne Zaman Başlıyor 2016 2017

AÖF dersleri ne zaman başlıyor, 2018 2019 AÖF yüz yüze dersler ne zaman başlayacak

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi uzaktan eğitim programlarına yönelik yüz yüze akademik danışmanlık dersleri başlıyor. Dersler 9 Kasım’dan itibaren verilecek.

AÜ’den yapılan açıklamada öğrencilerin derslere öğrenci kimliklerini gösterip ücretsiz katılabileceği belirtildi. Dersler Muş hariç bütün illerde, Alanya, Bandırma, Biga, Bozüyük, Elbistan, Fethiye, İnegöl, İskenderun ve Nazilli ilçelerinde ve şehirlerdeki toplam 94 merkezde dersler başlayacak.

aöf kayıt anadolu üniversitesi

Devam zorunluluğunun bulunmadığı dersler 24 Ocak 2014’te sona erecek. Amaç: Uzaktan eğitim sırasında öğrenilmesinde zorluk yaşanan derslerin bire bir eğitimle daha rahat öğrenilmesi.

Öğrenciler, bulundukları şehirlerdeki AÖF bürolarına başvurarak ya da üniversitenin internet sitesinin “Açıköğretim” başlığı altındaki Akademik Danışmanlık bölümünü inceleyerek hangi merkezde hangi dersin verileceğini öğrenmeleri mümkün.

Güz dönemi yüz yüze dersleri kapsamında 12 ders yapılacak. Bu dersler: Matematik-1, Genel Muhasebe-1, İktisada Giriş-1, Osmanlı Türkçesine Giriş-1, İstatistik-1, Finansal Yönetim-1, İngilizce-1, Eski Türk Edebiyatı’na Giriş: Biçim ve Ölçü, Dönem Sonu İşlemleri, Mikro İktisat, Maliyet Muhasebesi ve Türk Vergi Sistemi olarak açıklandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. EMİNE KUTLU dedi ki:

    MARMARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİNDEKİ YÜZYÜZE DERSLERİNİN SAATLERİNİ NEREDEN ÖĞRENEBİLİRİM

Yorum Yaz