AÖF Yüz Yüze Dersler Ne Zaman Başlıyor 2016 2017

AÖF dersleri ne zaman başlıyor, 2018 2019 AÖF yüz yüze dersler ne zaman başlayacak

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi uzaktan eğitim programlarına yönelik yüz yüze akademik danışmanlık dersleri başlıyor. Dersler 9 Kasım’dan itibaren verilecek.

AÜ’den yapılan açıklamada öğrencilerin derslere öğrenci kimliklerini gösterip ücretsiz katılabileceği belirtildi. Dersler Muş hariç bütün illerde, Alanya, Bandırma, Biga, Bozüyük, Elbistan, Fethiye, İnegöl, İskenderun ve Nazilli ilçelerinde ve şehirlerdeki toplam 94 merkezde dersler başlayacak.

aöf kayıt anadolu üniversitesi

Devam zorunluluğunun bulunmadığı dersler 24 Ocak 2014’te sona erecek. Amaç: Uzaktan eğitim sırasında öğrenilmesinde zorluk yaşanan derslerin bire bir eğitimle daha rahat öğrenilmesi.

Öğrenciler, bulundukları şehirlerdeki AÖF bürolarına başvurarak ya da üniversitenin internet sitesinin “Açıköğretim” başlığı altındaki Akademik Danışmanlık bölümünü inceleyerek hangi merkezde hangi dersin verileceğini öğrenmeleri mümkün.

Güz dönemi yüz yüze dersleri kapsamında 12 ders yapılacak. Bu dersler: Matematik-1, Genel Muhasebe-1, İktisada Giriş-1, Osmanlı Türkçesine Giriş-1, İstatistik-1, Finansal Yönetim-1, İngilizce-1, Eski Türk Edebiyatı’na Giriş: Biçim ve Ölçü, Dönem Sonu İşlemleri, Mikro İktisat, Maliyet Muhasebesi ve Türk Vergi Sistemi olarak açıklandı.

1 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.