Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Alçak Yerde Tepecik kendisini Dağ Sanır Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Alçak Yerde Tepecik kendisini Dağ Sanır Kompozisyon

Her insanın kendisine göre birtakım özellikleri vardır. Bu özellikler zaman zaman kişinin diğer insanlardan ayrılmasını sağlar. Bazı kişiler çok başarılıyken bazıları da bir işi orta seviyede yapmaktadır. Ancak kimi zaman bazı insanlar başarılı olmadıkları halde kendilerini çok başarılı sanabilir.

Bir işi en iyi şekilde yapmak o konu hakkında bilgi sahibi olmayı gerektirir. Bilgi düzeyi ne kadar artarsa o işte elde edilen başarı da o derecede artar. İnsan genellikle yaptığı işi en iyi şekilde yapmaya çalışır ve mesleğinde en çok aranan ve uzmanlaşan kişiler arasına girmek ister. Bu nedenle bir işte başarılı kişilerin olmadığı bir yerde sıradan insanlar kendilerini çok başarılı sanabilir.

Kişi ne kadar bilgili ve başarılı olursa olsun her zaman mütevazı olmaya çalışmalıdır. Çünkü kendisi bir işi çok iyi yapıyor olsa da o işi kendisinden çok daha iyi yapan insanlar çıkacaktır. Bu nedenle en iyi olduğunu iddia ederek burnu havalarda dolaşmak insanı küçük duruma düşürmekten başka bir işe yaramaz.

Alçak Yerde Tepecik Kendisini Dağ Sanır Sözünün Anlamı Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781