6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Yıllık Planı

derszamani.net olarak sitemizde öğretmenlerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. İlköğretim 6. sınıf öğretmenlerine gerekli olacak 6. sınıf Din dersi ( DİKAB ) yıllık planını sitemize ekledik. Aşağıdaki süre sayımının sonunda beliren linke tıklayarak planı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyada kendinize göre değişiklikler yaparak, planı kullanın. Lütfen dosya indirme linkinde ya da dosyada yer alan problemleri yorum yazarak bizlere iletiniz, en kısa sürede düzeltilecektir.

İlköğretim 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı (aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin linke tıklayın İndirin)

 [download id=”243″]

6. Sınıflar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı 2018 2019, İlköğretim 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi yıllık Plan İndir, İkinci 6. Sınıflar İçin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı Word Doc Excel xls İndir Yükle, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 6. Sınıf Yıllık Planı Örneği Şablonu 2018 2019, 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan MEB 2018 2019, Milli Eğitim Bakanlığı 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Planı Yeni Güncel

22 yorum

  1. ben çok beğendim.Ellerinize sağlık.Kötü olduğunu kabul etsek bile (ki asla değil),insan güzel olması için tavsiyelerde bulunur,emeği takdir eder,edepsizce yazmaz.Dilim varmıyor ama,bir de ÖĞRETMEN olacaksınız!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.