Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Kasım 2020

23 Nisanda Nereye Gidilir

23 Nisanda Nereye Gidilir hakkında bilgi kısaca.

23 Nisan günü milli bayram ve resmi tatil olduğu için öğrenciler ve aileleri için güzel bir fırsat teşkil ediyor. Günlük olarak yapılacak tatiller stresinizi atmanıza yardımcı olabilir. İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin 24 Nisan da dahil olmak üzere 2 gün tatil yapacağı da MEB tarafından duyuruldu.

Çeşitli gezi yerlerine veya tarihi alanlara giderek vaktinizi geçirebilirsiniz. Ürgüp tarihi tekrar yaşamak için uygun bir yer olarak önerilebilir. Güzel hatıra fotoğrafları çekilmek için buradaki balon gezisine çıkabilirsiniz. Sabah kahvaltısı da ederseniz güzel anılarla dolu bir tatil geçirmiş olursunuz.

İkameti İstanbul’da olanlar için adalar turu yapmak hoş bir seçenektir. Adalarda konaklama yapmanız da mümkün günü birlik piknik yapmanız da. İDO seferleri adalara ulaşmanız için mevcut.

Ufak şelaleler gibi doğal güzelliklere rastlamak istiyorsanız Muğla ve Marmaris tarafına gitmelisiniz. Datça yarımadasını beğeneceğinizden eminiz. Ufak kasabalarla dolu olan bu bölge 23 Nisan gününde oldukça kalabalık olacağa benziyor.

images (4)

23 Nisanda Neler Yapılabilir Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. sude naz dedi ki:

    Canikolar hiç 23 nisanda nereye gidilir diye sormayın çünkü bizim öğretmen bizi tiyatroya götürüyor kutlamalardan sonra yuppi :)

Yorum Yaz