Türkiye’nin Tanıtımı Kısa

Türkiyeyi Kısaca Nasıl Tanıtırız hakkında bilgi kısaca, Türkiye’nin Tanıtımı Kısa.

Dünya üzerinde pek çok tarihi ve kültürel birikim mevcuttur. Bunların büyük bir kısmı da bugün üzerinde yaşadığımız Türkiye coğrafyasında gerçekleşmiş olaylardır. Anadolu’ya medeniyetler beşiği denmesi boşuna değildir. Büyük bir tarihi ve kültürel mirasa sahip olan Türkiye’nin her yerinden farklı medeniyetlerin anıları fışkırır.

Cennetin yeryüzündeki hali denebilir Türkiye’ye. Üç tarafındaki denizlerinin mavisinin turkuaza çaldığı, yeşilliklerin alabildiğine uzandığı bir coğrafyadır Türkiye. Bu güzelliklerden Türk insanı da nasibini almıştır. Herkesi kardeşçe kucaklar ve misafirperverliğini her yerde gösterir. Sevgi bu topraklardan çıkmıştır. Dünya’da en çok şaşılacak, ağzı açılacak güzelliklere sahip gezmelik bir ülkedir Türkiye. Dünya’nın her köşesinden insanlarımızın buyurmalarını dileriz her zaman.

Turkey_topo

Türkiye’nin Tanıtımı Kısa Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

51 Yorum Yapılmış “Türkiye’nin Tanıtımı Kısa

  1. bence muhteşem olmuş kısa ve öz tanıtmışlar ülkemizi ben çok beğendim leyla ve melisa niye beğenmiyonuz anlamadım???

  2. Acayip güzel olmus abi odevimi bitirmeme yardimci oldu sag olun Türkiye’nin Tanıtımı güzel olmuş.

    1. HARİKA Bir yazı olmuş, Bu güzel ülkenin böyle güzel tanıtılması takdire şayan, elinize sağlık.

  3. Aradığımızdan farklı bilgiler vermiş.Ama yinede güzel anlatılmış(kısa ve öz).

    1. SEN CİDDİMİNSİN 2 TUTAM ŞEYE KISA DİYOSUN SEN HAYATINDA YAZI GÖRMEMİŞSİN BE GİT VİKİPEDİYAYA BAK DİĞER SAYFALARA BAK EN KISASI BU Bİ GİT SONRA NEDENSE TÜRKİYE GELİŞMİYO ANASINI SATAYIM BANA YAZI VER BİLGİSAYARDA 2 DAKKADA YAZAYIM KISACIK YAZIYMIŞ Bİ GİT

Bir Cevap Yazın

Top