Takdir Teşekkür Hesaplama

Online Bir dönemin daha sonuna geldik. Bir yanda öğrencilerin karne heyecanı bir yanda takdir teşekkür hesaplama heyecanı. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri yaz tatiline girmeye hazırlanıyor. Yorucu ve yoğun bir okul döneminin ardından birçok öğrenci 9 Haziran 2017 Cuma günü yani karne günü takdir ya da teşekkür belgesi alıp alamayacağını öğrenmeye çalışıyor. İşte bu noktada bizler de siz değerli öğrenciler için 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., ve 12. sınıflar için yani belge alınabilen bütün sınıfların kullanabileceği e okul ile uyumlu takdir teşekkür hesaplama robotunu sitemize ekledik. İşte Takdir Teşekkür Hesaplama :

takdir-tesekkur-hesaplama

Hesaplamak İçin Alttaki Linklere Tıklayın

5. Sınıf Takdir teşekkür Hesaplama

6. Sınıf Takdir teşekkür Hesaplama

7. Sınıf Takdir teşekkür Hesaplama

8. Sınıf Takdir teşekkür Hesaplama

Lise 1-2-3-4 Takdir teşekkür Hesaplama

 

Sevgili öğrenciler online e okul takdir teşekkür hesaplama sistemimiz ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

223 Yorum Yapılmış “Takdir Teşekkür Hesaplama

  1. 70,37 ile alıyorum 6. sınıfa gidiyorum bidahaki seneye inşallah takdir alırım Allah nasip ederse inşallah alıcam belge alamayan arkadaşlarım üzülmesin bidahaki seneye çok çalışıp alırlar herkeze iyi tatiller mutlu yıllar..

  2. ya hatalı gibi bu site burdan hesaplıyorum aldınız diyo başka yerden hesaplıyorum hiçbişey demiyo :) kesin bi bilgi verebilir misiniz?

  3. diploma puanım 100 taktir aldım… hocalarla resim çektim çünkü ben 8. sınıf sondum zil çaldı işte bu taktir aldım diye bağırdım…………

Bir Cevap Yazın

Top