Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ocak 2018

Rüyada Ölüyü Diri Görmek

Rüyada Ölünün Dirilmesi, rüyada ölü birini diri canlı görmek anlamı yorumu rüya tabiri …

Rüyada bir ölünün dirildiğini görmek pek çok şeye yorulabilir. Rüyada kişinin kendisini ölümünden sonra tekrar dirildiğini gördü ise . gören kişi eğer fakirse zengin olacağına, eğer gurbette veya yolculukta ise sağ salim vatanına geri döneceğine delalettir.

Eğer tanıdığı bir ölünün camide tekrar dirildiği görülürse o kişinin ahirette ferahlık içinde olduğuna işarettir.

Rüyada ölmüş sevdiklerinden  birinin dirildiğini görmek kişiye sevindirici bir haber geleceğine yorulur. Rüyada ölmüş kız kardeşin dirildiğini görmek mutlu olmaya, ölmüş erkek kardeşin dirildiğini görmek ise rüya görenin kuvvetleneceğine işarettir. Ölmüş amca ya da dayının dirildiğini görmek ise ün sahibi olmaya yorulur.

Rüyada kişinin vefat etmiş olan kızının tekrar dirildiğini görmesi üzüntülerini atacağına, sevinç ve neşeye bulacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin vefat etmiş oğlunun dirildiğini görmesi ise herhangi biri tarafından düşmanlık göreceğine yorumlanır.

Rüya gören kişinin ölmüş annesinin dirildiğini görmesi rüya sahibinin ferahlayacağına delalet eder. Rüya gören kişi ölmüş babasının güler yüzle ve temiz elbise giymiş halde dirildiğini görmesi rüya sahibinin çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine , makam mevki sahibi olacağına delalettir.
Rüya gören kişi bir ölünün güler yüzle dirildiğini görmüşse sevineceğine yorulur.

Rüyanızda Ölü Birinin Dirildiğini mi Gördünüz ? Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdan Hemen Yazın Yorumlansın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Tulay dedi ki:

  Ölüyü diri gordum

 2. murat can başman dedi ki:

  enişdemi elbiseleriyle kuyu gibi biyere defnettik kapagı kapattık uyandı çıkdı sandelyeye oturdu teyzeme haber verim diye bagırdım

 3. Ahmet Kahraman dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşımı dirilmiş gördüm Sonra yine kucağında öldü

 4. zahide dedi ki:

  rüyamda erkek kardeşim tekrar dirildiğini ve göl gibi suyun bol olduğu bir ortamda gördüm su temizdiben cok mutluydum kardeşimin tekrar dirildiğine özlem gidermeye çalışıyordum ev degiştiriyodum

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları