KYK Burs Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2013

2017 2018 KYK Burs Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ?

Üniversite öğrencileri için Kredi/Burs Başvuruları (yurt içi ve yurt dışı) 29 .07.2013 tarihinde başlayacak.

Kredi Yurtlar Kurumuna (KYK) burs ve kredi almak için başvuru yapan öğrencilerin burs başvuru sonuçları,kredi başvuru sonuçları 2017 2018 eğitim öğretim yılı başladıktan sonra açıklayacağını belirtti.

osymsinavanlari

KYK  milyonlarca üniversite öğrencisinin merakla beklediği burs sonuçları yine bir sürpriz yaparak burs sonuçlarını erken bir tarihte açıklayacağını belirtti. Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) burs ve kredi sonuçları 26 Kasım 2013 tarihinde açıklayacak.

KYK burs sonuçları açıklanma tarihi ne zaman belli olacak.

Kredi Yurtlar Kurumu KYK Kredi ve Burs Sonuçları Ne Zaman Açıklanır Konusuyla İlgili Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

21 yorum

  1. istanbulda %50burslu okuyorum ve açıköretim okuyorum babam vefat etti annem yaşlı 9 kardeşiz ailenin durumu kötü ben çalışıp okulun bursunu topluyorum okul bur çıkmasına engel olur mu engel olursa cok sıkıntı çekerim

  2. Babam asgari ücretle çalışıyor. Annem çalışmıyor. 6 kardeşiz. Ablam üniversite son sınıf. Kyk bursu alıyor. Abim ve ben bu sene başlıyoruz üniversiteye. Kardeşlerimde ilkokulda okuyorlar. Arsamız yok. Çıkar mı sizce kyk ? Sıralamam da 1250.

    • Ayrıca 2 tane arabamız var. Bide başka kurumlara başvursam burs için kyk’nın çıkmama olasılığı var mı acaba ? Birisi öyle bir şey söyledi. Kafam karıştı. Kyk’nın çıkmasını istiyorum. Başka kurumlara başvuru yapsam mı yapmasam mı kararsız kaldım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  3. oğlum için baivurduk.anne baba boşanmış.baba çalışmıyor ben yetim maaşı alıyorum ve asgari ücretle bi işyerinde çalışıyorum.üstüme kardeşlerimle hisseli 2 arsa ve bir ev var kendi adımabişey yok yani.acaba oğluma burs çıkarmı?

  4. Anne babanızın çalışıp çalışmadığını, üzerine arsa arazi olup olmadığını ve bir de okuyan kardeş sayınızı yazın sizlere burs çıkıp çıkmama ihtimalini yorumlayayım.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.