Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2018

İsim Şehir Oyunu Cevapları

Okullarda öğrencilerin oynamaktan zevk aldığı isim şehir oyunu cevapları hazır olsaydı hoşunuza gider miydi? Elbette kopya çekmek iyi bir şey değil ama bütün harflerle ilgili isim, şehir, bitki, hayvan, artist ve eşya (nesne) isimleri hazır olarak aşağıdaki tabloda sizler için hazır yerleştirdik. Çocuklar mahallerinde oyunlar oynayarak büyürler. Mahalle oyunları, geleneksel olarak oynanan oyunlardır. Bu oyunlar çocuklar için eğitici, öğretici olmaktadır. Eğitici ve öğretici olan oyunlar geleneksel olarak nesilden nesle aktarılarak oynanan oyunlardır. Yaşadığımız mahallede oyunlar yasaklansaydı çocuklar için zulüm olurdu.

Gürültü kirliliğinden dolayı çocukların oyunları yasaklanmaktadır. Mahalle oyunlarının yasaklanması çocukların eğitim ve öğretimden mahrum kalması gibidir. Çünkü mahalle oyunları eğitici ve öğretici oyunlardır. Çocukların zihinsel gelişimini sağlamaktadır. Oyunların engellenmesi çocuklar için sosyalleşmenin önüne geçer. Sosyalleşme çocukların yaşlarında oldukça önemlidir. Bunun önüne bir şekilde geçilmesi çocukların psikolojik sorunlar yaşamasına da neden olur.

İsim Şehir Hayvan Bitki Artist Nesne Eşya Kopya Cevapları

İsim Şehir Oyunu Cevapları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. cevdet dedi ki:

  İşte bu çok iyi oldu. isim şehir cevap tablosu harika olmuş, emeği geçenlerin eline sağlık diyorum, hemen yazıyorum. :)

 2. lolo dedi ki:

  Bence bu öğrenciler için çok önemli ve faydalı……

 3. bBBnnnn dedi ki:

  Çok güzelmiş

 4. esma dedi ki:

  isim şehir hayvan cevaplar için teşekkürler tam da istediğim gibi olmuş. bu aralar okulda en iyi ödevi ben yapıyorum, bu site sağ olsun. :)

 5. perihan dedi ki:

  güzel olmuş isim şehir cevapları hazır ne güzel :)

 6. aleyna tilki dedi ki:

  ben aleyna tilki herkes biliyor tanıyor beni, biz de okulda isim şehir oynuyoruz be buradaki hazır cevaplardan kopya çekiyorum :)

  1. tugba dedi ki:

   Doğru mu diyorsun aleyna abla sen misin, biz de oynuyoruz hep :)

  2. ejderha imparator dedi ki:

   Yalan söyleme

 7. ebru dedi ki:

  bu çok güzel ya isim şehir bitki hayvan artist eşya hazır cevaplar var, bunun çıktısını alcam oyun oynarken kopya çekeceğim hep ben kazanacağım ha ha ne kadar da aklım çalışıyor :)

Yorum Yaz

e okul