İngilizce 7. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı Soruları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı İlköğretim 7. Sınıf İngilizce dersi 1. Dönem 3. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması gayesiyle sitemizde yayınladığımız bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz .İşte yazılı soruları:

.

7. Sınıf İngilizce 1. Dönem 3. Yazılı Soruları :

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

7. Sınıf İngilizce 1. Dönem 3. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir, 7. Sınıf İngilizce Yazılı Soruları 2016 2017, 7. Sınıf İngilizce Dersi Birinci Dönem 3. Sınav Soruları 2016 2017, 7. Sınıf İngilizce Yazılı Soruları 2016 2017, 7. Sınıf İngilizce Dersi Birinci Dönem 3. Üçüncü Sınav Soruları 2016 2017, 7. Sınıf İngilizce Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları ,İngilizce Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları

49 Yorum Yapılmış “İngilizce 7. Sınıf 1. Dönem 3. Yazılı Soruları

 1. ya neden indirilmiyor indire tıklıyorum indiriyor ama daha sonradan bilgisayarda indirilenlere geliyor aç diyorum bir türlü açamıyorum lütfen yardım edin :)

 2. bence bu sorular çok kolay ben 100 beklerim bu sınavdan ama bizim hoca zor soruyor tabi ki türkiye birincisi olarak bana göre herşey basitte o ayrı tabii…

 3. bu siteye çalıştım ve 100 aldım ortalamam99.9 geliyor :) ayrıca takdir alıyorum o da 99.9

 4. BİZİM HOCAYSA BU KADAR KOLAY SORU SORMAZ!!!
  ZOR YAPIN BİRAZ ZOR!!!
  BİZ RESYONEL SAYILARLA KORDİNAT SİSTEMİNİ 1 DERSTE BİTİRMİŞİZ… :)
  AMA YİNEDE TEŞEKKÜR…

  1. ya benn indiriyorum ama açmıyo napmam gerek sana soruyim dedim bu arada sennnni sevdim

   1. Bundan basit ne var.Superlative Türkçede “en” dir. Bir hecelide -est, birden fazla hecelide most gelir.Sonunda y varsa -iest olur.Kıyaslama yapılırken sahiplik eki gelir.Uyumsuz ve tamamen farklı bir şeye dönüşür.Bunlarda uyumsuz sıfatlardır ve ezberle akılda kalır.Bende 7.sınıfım ve cambridge’in Starters,Movers ve Ket sınavına girdim.Yazılı için çalışırken bu siteyi gördüm bakayım dedim.Soruyu görünce dayanamadım cevap vereyim dedim.

 5. sorular güzel kolayda… kim hazırlamışsa eline sağlık… kusura bakmasınlar ama dilaraya katılıyorum… ”irem melike ve eminenur” kızm sizemi sorcaz soruları yada hocanız burdan soracaksa bize ne? biz buraya çalışmaya geliyoz sizin o meşhur hocanızın sınavıyla ilgili konuşmanızı görmeye değil..:)

 6. kesin sınavda computers,turn left,water pollution,air pollution,enviroment pollution,fashion,tv programs konulardan sorular çıkar.

  1. bize superlative comporative kelimenin halleri ve türkçesi gircek yarın bize bn ders calısıommmm

  1. Boao is a beautiful town in China..It is not so uafoms among the tourists,as they have never heard about this town but in reality it should be lift to that standard because it has many things to offer And the pics here also telling,why i am forcing to for this..

 7. çok güzel öğretmen burdan çkcağını söledi ve sorularıdaa kesin bunlar hemde çok basit

Bir Cevap Yazın

Top