İngilizce 4. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılı İlkokul 4. Sınıf İngilizce dersi 1. Dönem 2. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programınının bilgisayarınızda bulunması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz .İşte sorular:

.

4. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

4. Sınıf İngilizce 1. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir,4. Sınıf İngilizce Yazılı Soruları 2016 2017,4. Sınıf İngilizce Dersi Birinci Dönem 2. Sınav Soruları 2016 2017, 4. Sınıf İngilizce Yazılı Soruları 2016 2017,4. Sınıf İngilizce Dersi Birinci Dönem 2. İkinci Sınav Soruları 2016 2017, 4. Sınıf İngilizce Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları ,İngilizce Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları

25 Yorum Yapılmış “İngilizce 4. Sınıf 1. Dönem 2. Yazılı Soruları

 1. oh herkes ingilizce öğrenmeye çalışıyo bizde öğreniyoruz

  siz ingilizceye başlarken bizingilizce öğretmeni olduk

 2. birsey olsa hadi neyse
  ama o bıle yok kardesim bu nebicim sey simdi elimden bir kaza cikacak
  ve ruhuna el fatiha
  elhamdullilahi rabbil alemin errahmanirahim maliki yevmiddin iyyake nabudu ve iyyake nestain ihdinas sıratal mustakim sıratellezine enamte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim veladaalin amin

 3. Ben bu siteden memnun kalmadım.Site değil burası.İngilizce çalışamadım.Kitaplarım ve burası benim ingilizce öğrenme kaynağım olacaktı.Ama ingilizce hariç herşey öğrenilir burada.Siteyi beğenmedim.Hiç güzel değil.Bence bu siteyi kapatın.ÇÜNKÜ HİÇ GÜZEL DEĞİL.

 4. Site değil bu bence.Ndn mi?Çünkü ne soru vr ne birşey.Bu siteyi kaldırmanızı öneriyorum ya da soru eklemenizi.Bıktım ama odamı dağıtmak istiyorum.Bende ingilizce derslerini çok seviyorum.Yarın benim de sınavım var ingilizceden.Ama bu siteden yaranamıyorum.Sinirlerim çk bozuldu.Siteyi ya kaldırın ya da soru ekleyin çözelim.Başka yolu yok.

 5. ingilizceye bayılıyorum ama bir türlü şu sayfayı açamadım açsam nasıl birşey olduğuna karar verecem

 6. siteyi kaldırın sinirlerimizi de bozmayın yeter artık ya hiç bir şeye ulaşamıyoruz olan hevesimiz de gidiyor,

Bir Cevap Yazın

Top