İki günü eşit olan aldanmıştır ile kompozisyon

İki günü eşit olan aldanmıştır ile kompozisyon hakkında yazı. İki günü eşit olan aldanmıştır ile kompozisyon

Bu yazı ile iki günü eşit olan kişi aldanmış demektir konusu ile ilgili bir kompozisyon sunacağız. Kişi her zaman kendisine yeni bilgiler eklemeli ve kendisini sürekli ileriye taşımalıdır. Dün ne ise bugün de aynı olmamalıdır.

Kendisini daima ileriye taşıyan kişi aktif bir kişidir. Pasif bir insan merak duygusundan yoksundur. Öğrenmek amacıyla herhangi bir çaba sarf etmez. Bu tür kişiler çalıştıkları yerde de kariyer planları yapmazlar. Düşünceleri her zaman değişiklikten uzak durmaktan yanadır. Aslında insanlık öğrenmek için merak duymalı ve kendisini kariyerine odaklamalı.

Yeni bir ortama dahil olduğunda kendini gösteren kişi aktif sayılır. Aynı seviyede ve hep aynı yerde kalan kişilerin çevresinde de çok fazla insan olmaz.

Kendisine düne göre bugün yeni şeyler katmamış kişi yerinde sayıyor demektir. Yaşam karşısında yenilmiştir. Bu nedenle siz bunu unutmayın. Yaşamda sürekli kendinize yeni şeyler katmak ve ileriye gitmek için uğraşın. Yerinde sayan kişilerden asla olmayın.

İki günü eşit olan aldanmıştır ile kompozisyon hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz.

17 Yorum Yapılmış “İki günü eşit olan aldanmıştır ile kompozisyon

  1. Bence çok uzun olmuş bazen her şeyi sade yapmak gerekir.Ancak yazılan yazı hoşuma gitti çok beğendim ellerinize sağlık bir öğretmen olarak böyle yazmak aklıma gelmezdi :) İyi günler!

Bir Cevap Yazın

Top