Halk TV Frekans

Halk TV Uydu Frekansı TürksatHalk TV Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

Halk Tv Deniz Baykal öncülüğünde 10 Ocak  2005 tarihinde kurulmuş olan bir televizyon kanalıdır. 2011 yılının Şubat ayında yayın hayatına bir süre ara verdi. Fakat daha sonra CHP’nin almış olduğu karar doğrultusunda yeniden yayın hayatına geri döndü.

500 bin dolar borcu olması sebebiyle 2012 yılının Temmuz ayında Digitürk’teki yayınına son verildi. Borcunu ödeyen Halk TV, 18 Şubat 2013’te tekrardan Digitürk bünyesine dahil oldu. Ayrıca Turkcell TV ve Tivibu üzerinden de bir dönem yayınlarını sürdürmüştür.

Halk TV; D-Smart, TÜRKSAT 3A, Digitürk,  Turkcell TV ve İnternet üzerinden izleyicisiyle buluşmuştur.

halk tv

Halk TV Frekansı – Halk TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Halk TV geçtiğimiz günlerde Taksim’de  yaşanan Gezi Parkı eylemlerini yayınlayan tek kanal olması sebebiyle de yayın hayatının en çok izlenen dönemini yaşamıştır. Yaşanan olayları dünya kanalları yayınlarken Türkiye’de sadece Halk TV yayınlamıştır. Kanal: “Halk İçin Haber” sloganıyla haber yapmaya devam etmektedir.

Halk TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

21 Yorum Yapılmış “Halk TV Frekans

 1. Tivibu dan izlemek zorunda olduğum için kanalı izleyemiyorum tivibu yayınınız ne zaman başlayacak acilen yayın lütfen..

 2. Ankara Kırkkonaklar,da yayınınız uydudan sürekli parazitli geliyor. İyileştirme yapılması için yardımcı olurmusunuz.
  Bir tek Halk TV yayınında sorun var. Hiç adını duymadığımız kanallar bile sorunsuz izleniyor.

 3. Istanbul pendikten YAYININIZ izleyemiyorum. TÜM rekanslsrınızı giriyorum. Neolur yardımcı olsun!

 4. Arkadaşlar boşuna halk tv ve ulusal kanal ı uyduda bulmaya uğraşmayın.
  Hükümet bilerek engelliyor.

 5. sorulan bunca soruya cevap vermiyorsunuz ne yapalım halk tv seyretmekten vazmı geçelim bir halk tv yetkilisi yokmu açıklama yapabilecek

 6. Ankara Batıkent-ostim yayınlarınız sürekli sinyal yok diyor,seyredemiyoruz,frekanslar değişmeden önce hiçbir sorun yoktu,lütfen bizleri bilgilendirin,saygılar…

 7. Türksat 2A 3A Veya Türksat Türksat 4A da halk Tv fırenkas 12130 v 27500 feç 5/6 da veya fırenkas 124230 / 27500 v fırenkaslarında HALK TV VEYA ULUSAL KANAL TV LERİNİ İZLİYEMİYORUZ YE ANKARA MAMAK AKŞEMSETTİN MAHLESİ BU UYDUYA GEÇMEDEN ÖNCE ÇOK İYİ Dİ FAKAT ŞİMDİ İZLİYEMİYÖRUZ BUDA BİZİ ÜZÜYÖR İZLEDİĞİMİZ KANALA PARAZİTLER GELİYÖR LÜTFEN BU MADURİYETİN GİDERİLMESİNİ RICA EDİYRUZ

  1. Halk tvni müntezim izleyirdik .son bir aydır izleye bilmiyoruz.lütfen yardımçı olunuz.azerbaycan.bakü

 8. Halk TV teledünya’da çıkmıyor; acaba Teledünya’ya kayıtlı değil mi? Yoksa biz mi bulamıyoruz…

 9. Bu akşamdan beri Halk TV’yi dijitürkten seyredemiyoruz….sadece Kanal B ve Halk Tv. yayında yok…acil bilgi verirseniz sevinirim.

 10. Bu akşamdan beri Halk TV’yi dijitürkten seyredemiyoruz….sadece Kanal B ve Halk Tv. yayında yok…acilş bilgi verirseniz sevinirim.

 11. Türksat 3a da frekanslarınız nedir?Kocaeli Karamürsel in inebeyli köyünde yayınlarınızı alamıyoruz.

Bir Cevap Yazın

Top