BJK TV Frekans

Beşiktaş TV Frekansı Türksat, BJK TV Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarafından kulübün kendisiyle ilgili haber, program ve söyleşilerinin yayınlanması için kurulmuş resmi bir televizyon kanalıdır. Dile Polat kanalın genel müdürlüğünü, Esra Özgü de haber müdürlüğünü üstlenmektedir.

19 Nisan 2004 tarihinde test yayını ile sektöre giren kanal, bir yıl sonra 19 Nisan 2005’te asıl yayına geçerek taraftarıyla buluşturmuştur. Geçmiş yıllarda dönüşümlü olarak Galaxy Tv ile yayın yapan kanal,  Doğan Grubuna ait D-Smart şirketinin kuruluşuyla birlikte 24 saat yayın yapmaya başlamıştır.

bjk-tv

Kanal, RTÜK tarafından lisansı iptal edildiği için 2008 yılında bir süre yayın akışına ara vermiştir. Verilen ek süre içinde lisansını yenilemeyen kanal, test yayını başlığı altında yayın hayatına devam etmiştir. Bu sebeple Beşiktaş TV’nin yayın akışı RTÜK tarafından tamamen durdurulmuş bir süre sonra da kanal Doğan Grubu bünyesinden çıkarılmıştır.

BJK TV Frekans Bilgileri Yeni:

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

2010 yılında Yıldırım Demirören’in başkan olmasıyla birlikte kara kartallar yeniden resmi kanallarına kavuşmuştur.

Beşiktaş TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

4 Yorum Yapılmış “BJK TV Frekans

  1. tabi açmaz digitürk kanalı çünkü eskiden ne güzeldi.Beşiktaşımın kanalını canlı izlemek

Bir Cevap Yazın

Top