Beşiktaş Tromsö Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta

Beşiktaş kanatlarını Avrupa semalarına açıyor. UEFA Avrupa liginde gruplara kalabilmek için Beşiktaş bu akşam Tromsö ile saat 21:00’de karşı karşıya geliyor. Beşiktaş Tromsö maçı hangi kanalda ?

Beşiktaş Tromsö Bu Akşam Saat 21:00’de Canlı Yayınla Lig TV’de

Tromso Beşiktaş maçını hangi kanal yayınlayacak ve karşılaşma tam olarak saat kaçta başlayacak? Tromsö Beşiktaş maçı hangi kanalda saat kaçta izle olacak ?

UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu ilk karşılaşmasında Beşiktaş’ın, Tromso ile deplasmanda oynayacağı maç Digitürk’ten canlı olarak yayınlanacak. Gruplara kalma yolunda önündeki tek engeli geçmek isteyen Beşiktaş’ın Tromso maçı, Perşembe 21.00’de “İzle öde sistemi ile 203 numaralı salon 3 kanalından” canlı olarak izlenebilecek. İzle Öde yöntemi ile maçı izlemek isteyenler 50 TL ödemek zorunda kalacak, Lig TV üyeleri ise yüzde 50 indirim ile maçı 25 TL’ye izleyebilecek.

Saat 21.00’da başlayacak ve Digitürk’ten ekranlara gelecek Tromso Beşiktaş maçı ile ilgili tüm ayrıntılar bu sayfada.
Beşiktaş Tromsö UEFA Maçı Hangi Kanalda

5 Yorum Var. Siz de Hemen Yorumunuzu Yazabilirsiniz!

  • gregon

    avrupayıda şifreli veriyolarya hiç bi tadı kalmadı futbolun ayrıca esra hanım:ben bir bjk lı olarak gs nin tüm avrupa maçlarını seyreder ve sevincine ortak olurum çünkü hem türkiyeye kazandırdığı puan vede türk takımı olduğu için ama görüyorumki ezik olarak görüyosun siz küme düşmemek için mücadele ederken bjk avrupada puan topluyodu

    • gregon

      esra hanım:ben bir bjk lı olarak gs nin tüm avrupa maçlarını seyreder ve sevincine ortak olurum çünkü hem türkiyeye kazandırdığı puan vede türk takımı olduğu için ama görüyorumki ezik olarak görüyosun siz küme düşmemek için mücadele ederken bjk avrupada puan topluyodu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.