Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2018

7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Yıllık Planı

derszamani.net olarak sitemizde öğretmenlerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. İlköğretim 7. sınıf öğretmenlerine gerekli olacak 7. sınıf Din dersi ( DİKAB) yıllık planını sitemize ekledik. Aşağıdaki süre sayımının sonunda beliren linke tıklayarak planı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyada kendinize göre değişiklikler yaparak, planı kullanın. Lütfen dosya indirme linkinde ya da dosyada yer alan problemleri yorum yazarak bizlere iletiniz, en kısa sürede düzeltilecektir.

İlköğretim 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı (aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin linke tıklayın İndirin)

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

7. Sınıflar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı 2017 2018, İlköğretim 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi yıllık Plan İndir, İkinci 7. Sınıflar İçin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı Word Doc Excel xls İndir Yükle, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 7. Sınıf Yıllık Planı Örneği Şablonu 2017 2018, 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan MEB 2017 2018, Milli Eğitim Bakanlığı 7. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Planı Yeni Güncel

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ela dedi ki:

  hiç beğenmedim

 2. utku dedi ki:

  çok iyi bir site herkese elamlar

 3. ayşocan dedi ki:

  coğğhoşbi site diyenler salatalık yesin

 4. hıyar dedi ki:

  çokk iyive kötür bişet yani kötü

 5. hırdo dedi ki:

  bence bu site hiç güzel değil nazın dediğine katılıyorum

 6. naz dedi ki:

  iyi site idareeder

 7. naz dedi ki:

  çok kötü site

Yorum Yaz

e okul