4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Yıllık Planı

derszamani.net olarak sitemizde öğretmenlerimize gerekli dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. İlköğretim 4. sınıf öğretmenlerine gerekli olacak 4. sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ( DİKAB ) yıllık planını sitemize ekledik. Aşağıdaki süre sayımının sonunda beliren linke tıklayarak planı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyada kendinize göre değişiklikler yaparak, planı kullanın. Lütfen dosya indirme linkinde ya da dosyada yer alan problemleri yorum yazarak bizlere iletiniz, en kısa sürede düzeltilecektir.

İlkokul 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı (aşağıdaki sürenin dolmasını bekleyin linke tıklayın İndirin)

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

4. Sınıflar Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı 2016 2017, İlkokul 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi yıllık Plan İndir, İkinci 4. Sınıflar İçin Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Yıllık Planı Word Doc Excel xls İndir Yükle, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 4. Sınıf Yıllık Planı Örneği Şablonu 2016 2017, 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Plan MEB 2016 2017, Milli Eğitim Bakanlığı 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Planı Yeni Güncel

6 Yorum Yapılmış “4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Yıllık Planı

  1. Teşekkürler güzel hazırlanmış.. İlköğretim 8. sınıf din kültürü yıllık planını da eklerseniz sevinirim. bir de 4. sınıf yıllık plan başlığı altında 3. sınıf beden eğitimi yıllık planı indirme linki çıkıyor. 4. sınıfı da eklemenizi rice ederim. hayırlı çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

Top