YGS `deki soruların yapısı nasıl olacak? Sorular çok mu zor olacak?

  • YGS `deki soruların yapısı nasıl olacak? Sorular çok mu zor olacak?

YGS `deki soruların yapısı nitelik itibariyle 2009`da son olarak uygulanan ÖSS`nin birinci bölüm testlerine benzeyecek. Soruların tamamı zor olmayacak. Daha çok yorum ve muhakeme ağırlıklı sorularla karşılaşılacak. YGS `deki sorularda liselerin ortak ders müfredatı sorgulanacak. Yani daha çok 9. Sınıfta ve sonrasında görülen ortak dersler ve konulardan sorular çıkacak.

19 yorum

  1. marhaba arkadaslar adım serkan sız sınava hazırlanan arkadasalrın nasıl bır calışma ıçerısınde oldugunuz az cok tahmın edebılıyorum zamanında bende bu yolardan gectım sız calısan arkadaslarıma yardımcı olmak ısterım sınava kadar nasıl bır calısma yapmanız gerektıgını nasıl ne zaman ya da kac soru çözmenız gerektıgını az cok bılıyorum gerekırse kısıye öazl çalısma programı da yapabılırız numaram 05369176018 bana ulasmanzı yeterlı herkese sımdıden basarıalr allah herkesın gönlune göre versın :)

  2. valla tabi o kişiden kişiye değişen bişey.kolay veya zorluk.çalışana kolay çalışmayana tabi ki zor gelecek.bence hiç can sıkmaya gerek yok düzenli çalışan kazanıcak :D

  3. bence sınav geçen seneden zor olur kolay olmas geriye kalan bu zamanınızı ii değerlendirin demiyorum bence kendinizi mahvedın tabi hedefinizide yuksek tutun sonuç itibarı ile çalışan kazanacak allah yardımcınız olsun …………..

  4. evet bence artık kafaya takmayın zor veya basit sonucta yumurta kapıya dayandı artık bıse demek mantıksız ıyı olan kazansın :)

  5. bence sınavv beklediğinizden basit gelecek özellikler matamatik neden diceksiniz.. sınav la secim çakışıyoo o yüzdenn seçimlerdenn dolayııı işte eğitimm yolunda bu kadar başarıı sağladıkk … işte diger senelerdenn bu seneyee eğitim acısından çokk büyük bi fakımız varr ve şu kadar kişi ünüversitelii oldu.. mantıkk buu yanii kafanızaa takmayınn emin olunn az bişi çalışmıssanız iyi bi puan alırsınız:) şimdidenn herkese başarılar…

    • valla iyi moral veriyon da benim zaten bi korkum yok geçen sene alan dışı yazdım yerleşemedim bu sene yerleşiriz inş.(dediklerin de çok doğru …)

    • su kadar kısı unıversıtelı oldu aldın mı unıversıtelıyı az bısey calısmayla yapsana o matematıgı bana bızım hoca da öle dıodu 4 ıslem bılın yeter dıe nıe ters koseye yatırdı mılletı osym..

Yorumlar kapatıldı.