Ülke TV Frekansı

Ülke TV Uydu Frekansı Türksat, Ülke TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Kanal 7 Yayın Grubu’na dahil olan Ülke TV içerik olarak haber ağırlıklı program yapan bir TV kanalıdır. 2006 yılının Nisan ayında ekranlara merhaba diyen Ülke TV ülkemizde yayın yapan kanallardan biridir.

Kanal ilk önce Haber 7 adıyla kurulmuş sonradan adını Ülke TV olarak değiştirmiştir.  İçerik olarak haber ve kültür odaklı programlar yapmaktadır.

Ülke TV “Bu Ülkenin Haber Kültür Kanalı” sloganıyla yayın yapmaya devam etmektedir. Kanal;  Tivibu, Digiturk, D-Smart, Teledünya, Türksat, Kablo TV, Türksat 3A üzerinden izlenebilmektedir.

Bıçak Sırtı, Sıradışı, Salkım Söğüt, Kısa Film Festivali, Açık Deniz, Özlem Albayrak ile Sohbet Pazarı Ülke TV’de yayınlanan programlardan bazılarıdır.

Kanalın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Kanal 7, Kanal 7 Avrupa, Radyo 7,  TVT, Yurdum TV Ülke TV’nin kardeş kuruluşlarıdır.

Ülke TV Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili gerçeğe uygun olmayan haber yaptığı iddiasıyla 30 bin TL maddi tazminata çarptırılmıştır.

ülke tv

Ülke TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Ülke TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

6 yorum

  1. Kanal tv frekansını normal olarak yazdığım da ulke tv çıkmıyor. Kullandığım frekans:12238 symbol:7200 ve H ancak kanal bulunmuyor. Başka frekans ve symış varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.