Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ocak 2021

Sivilcelerden Nasıl Kurtulunur

Sivilcelerden Kurtulmanın Yolları

Sivilcelerden Nasıl Kurtulunur ? Özellikle ergenlik çağındaki gençlerin büyük sorunu sivilcelerdir. Kısa zamanda sivilcelerden kurtulmaksa mümkün. Doğru bir cilt temizliğiyle hiçbir şey imkansız değil. Doğru cilt bakımı nasıl yapılır sorusunun cevabını paylaşıyoruz.

Yağlı bir cilt yapınız varsa her gün düzenli olarak yüzünüzü yıkamalısınız. Bunun yanında Sebamed Likit Yüz Temizleyicisi’ni de yüzünüze uygulayarak etkili sonuç alabilirsiniz. Bu yüz temizleyicisi, derideki gözenekleri açan ve temizleyen bir özelliğe sahip. Düzenli kullanımda sivilce oluşumunu engelliyor, cildinizi pürüzsüzleştiriyor.

sivilcelerden nasıl kurtulunurYüz temizleyicisiyle birlikte nemlendirici krem kullanmak etkiyi daha da arttırıyor. Sebamed hassas ciltler için nemlendiriciyi tercih edebilirsiniz. Yağlı ciltler için oldukça uygun olan bu krem, yağsız olmadığı için yüzünüze sürdüğünüzde parlama yapmayacağı için yüzünüze sürdüğünüz belli olmaz, rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Eğer yüzünüzde sivilce izleri varsa, kil maskesi uygulamasıyla iyi sonuçlar alabilirsiniz. Limonla kili karıştırıp oluşan maskeyi yüzünüze uygulayın. Limonun renk açıcı özelliği, yüzünüzdeki kırmızı sivilce izlerini zamanla kapatacak ve sivilce izlerini cildinizle aynı renkte açacağı için gizleyecektir.

Sivilcelerden Kurtulma Yolları Hakkında Düşüncelerinizi ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz